Widok

Szukamy kawalerki do 1000 zł z opłatami

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Witam!

Jesteśmy młodym pracującym małżeństwem z kochanym, grzecznym Kotkiem. Szukamy mieszkania na wynajem w rejonie Wejherowa/Redy/Rumi/Gdyni. Pragnęlibyśmy zmieścić się w 1000 zł z opłatami. Wynajem objąłby okres ok 2/3 lat. Zbieramy na swoje m2 :)

Pozdrawiamy serdecznie,
Magda i Dawid
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie wiem jak w Wejherowie, ale w Gdyni to mozecie zapomniec w tej cenie - chyba ze w piwnicy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1


wejherowo, reda, rumia - mozlliwe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiem, przeglądam wszystkie oferty i jest ciężko. chyba, że pokój. No trudno, szukamy dalej :) Jeszcze jest trochę czasu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rumia Reda to Kawalerka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani, będzie ciężko. Sami mieliśmy problem żeby znaleźć mieszkanie z kotkiem. Po pierwsze nikt nie chce zwierząt :( a po drugie zapomnij o 1000 zł. Najtaniej znaleźliśmy 1400 + opłaty (kawalerka 28 m2 i niestety ale standard nie jest jakiś rewelacyjny, a to szafka odpadła, a to spłuczkę trzeba było wymienić,) a też odkładamy na wkład własny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ucięło większość mojego komentarza.
Chciałem napisać że za 1000zł w Rumi czy Redzie to można znaleźć 20m2 + opłaty a za 30m2 to już trzeba zapłacić 1200 i więcej, oczywiście + opłaty. W 3mieście i okolicach można zapomnieć o mieszkaniu za 1000zł i to jeszcze z rachunkami , co najwyżej pokój. Jeśli chodzi o tego kotka to zapewne można się dogadać ale fakt jest że co niektórzy nie chcą małych dzieci a co dopiero zwierzęta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie te rewiry
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem właśnie. Na szczęście znajomy nas poratował z lokum :) Szukamy dalej, może coś bliżej się trafi, ale póki co jest gdzie mieszkać :) Damy rade!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

potrzebne od zaraz..... drzwi :) (27 odpowiedzi)

hej, hej... baardzo proszę o sugestie dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych. Macie jakieś...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (184 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Ile płaciliście za schody samonośne ? (30 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

do góry