Widok

Szukamy towaryszek:-)

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukamy z koleżanka towarzyszek spacerów,kawek itp:-)
Mieszkamy na Gdańskich Stogach-dzieciaki w tym samym wieku mamy:) Różnica 2 tyg.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze tak daleko , ja mieszkam we Wrzeszczu i tez przydalaby sie jakas towarzyszka do spacerow , kawki itp. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powstalo kilka watkow przynajmniej odnosnie spotkan, spacerkow itp....na forum niby owszem dziewczyny chetne jak najbardziej na spotkanko ale jak co do czego to ....cisza ...sama sobie rzepke skrobie ;) ja jestem otwarta ogolnie osoba ale jesli ktos nie i nie to na sile nic sie nie zrobi no ale tak to juz jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na Ujeścisku, niestety też daleko :( ale jeśli są jakieś mamy z Ujeściska które szukają towarzystwa na spacery to proszę o kontakt basia.gdansk@interia.pl Moja córcia ma 9 miesięcy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bym sobie na kawkę poszła :)
ale niestety ja czasowo przebywam na Chełmie, oczywiście mogę podjechać np. do centrum ale na stogi troszkę daleko :(
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salambo ja mieszkam na Chełmie i chętnie sie z toba na spacerku spotkam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na Morenie, więc na Chełm czy do centrum nie mam daleko, więc też bym się pisała na spotkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny juz tutaj organizowaly albo chcialy zorganizowac , i skonczylo sie tylko na "chcieniu" , bo jak zauwazylam jak przyjdzie co do czego to brak chetnych !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeeeeeee,a ja już do pracy wróciłam i nie pójdę z Wami na dziki do stogowego lasu :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wcale sie nie konczy tylko na chceniu, dziewczyny czesto nie spotykaja w GB w Gelatomagii, w Mozaice na Osowej, na bulwarze w Gdyni itd,

sama bylam tez na takim spotkaniu w GB i bylo bardzo sympatycznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksandra to moze w roznych czesciach Trojmiasta sa rozni ludzie :) u siebie w rejonie zauwazylam natomiast jakis brak checi , jakies takie dziwne zobojetnienie i samolubstwo ale to moje wlasne odczucia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paulina ja tez Moreny i zawsze spaceruje samotnie...moze sie spikniemy na jakis spacerek?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że watek aktywny:-)
Szkoda,że żadnej nie ma ze stogów...:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooo aleksandra ale fajnie :)
to umówimy się jakoś w przyszłym tygodniu co, bo jutro już piątek i mam plany :)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chce na spacerek :)
tylko z mojej wsi nikogo chyba nie ma :)
jest pati25 ale jakos nie mozemy sie dogadac
jestem z Karczemek :)

moge zawsze podjechac na Chelm czy Morene :)

Aleksandra i Salambo moge sie do Was dołączyć? tylko akurat chorujemy takze nie wczesniej niz w przyszlym tygodniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dajcie tylko znac dziewczyny którego dnia :) ja juz sie zapisuje na spacer :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może jest ktoś z Przymorza:)
my często spacerujemy do Jelitkowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jest ktoś z Rumi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja jestem z Niedzwiednika , też jestem chętna na spacerki :) Na Morenę mam bardzo blisko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chetnie pospaceruje z kims z okolic osiedla pogodnego albo podejde na chelm:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry