Widok
sorki, pomyliłam wentyl ciśnienia ze śrubą, ale z ja by się bała wkładanej pokrywki. z resztą debatowałyśmy w pracy nad szybkowarami i stwierdziłysmy, ze chyba lepiej dołożyć 100zł i miec pewność, ze w razie czego możes dokupić uszczelkę, zaworek albo inne części, które się zużyją.
Ale takie jest moje zdanie :)
I jak zdecydujesz się na zakup, to proszę daj znać jak się sprawuje...
Ale takie jest moje zdanie :)
I jak zdecydujesz się na zakup, to proszę daj znać jak się sprawuje...
http://szybkowary.com/opinie-klientow/
druga opinia pisze ze wkladana porywka
druga opinia pisze ze wkladana porywka
znalazłam śruby - w tym uchwycie (długiej rączce) :] o nie chodziło? http://szybkowary.com/uzytkowanie/budowa-szybkowarow/
Asiunia - gdzie te szybkowary mają śruby??? bo patrzę/czytam i nie widzę :P http://szybkowary.com/products-page/szybkowary/linia-classic/4l-classic/
właściwie wygląda jak nowa wersja tego mojego 30-letniego ;)
właściwie wygląda jak nowa wersja tego mojego 30-letniego ;)
http://www.euro.com.pl/garnki/fagor-innova-10.bhtml
ja mam ten tylko 8 litrowy, ale zobacz na:
http://www.euro.com.pl/garnki/fagor-rapid-xpress-4.bhtml
ja zawsze będę polecała Fagor. Swój mam już 2 lata.
ja mam ten tylko 8 litrowy, ale zobacz na:
http://www.euro.com.pl/garnki/fagor-rapid-xpress-4.bhtml
ja zawsze będę polecała Fagor. Swój mam już 2 lata.
też właśnie nie znam tej formy :] dlatego szukam opinii :]
u nas w starych szybkowarach też trzeba było się wpasować przykrywką + zakłada się taki dzyndzelek na haczyk - na końcu rączki (nie wiem jak to inaczej opisać) o taki :] http://allegro.pl/szybkowar-jak-nowy-super-stan-5-l-i2276288075.html
a może ktoś polecić jakiś fajny szybkowar, 3-5l do 150zł? (to ma być dla mnie prezent na imieniny ;))
u nas w starych szybkowarach też trzeba było się wpasować przykrywką + zakłada się taki dzyndzelek na haczyk - na końcu rączki (nie wiem jak to inaczej opisać) o taki :] http://allegro.pl/szybkowar-jak-nowy-super-stan-5-l-i2276288075.html
a może ktoś polecić jakiś fajny szybkowar, 3-5l do 150zł? (to ma być dla mnie prezent na imieniny ;))
Agusia,
też sie zastanawiałam, ale trochę przestaszyłam się ich skręcaniem na śruby.
w moim Fagorze jest taka blokowana pokrywka (kurczę nie wiem jak to wytłumaczyć, ale taka z kołnierzem i żeby zamknąć pokrywkę trzeba sie wpasować w wolne miejsce w kołnierzu i przekręcić. POza tym)
Więc chyba nie skorzystam.
tym bardziej, że one są aluminiowe,z jakimś ulepszaniem, a ja coś do garnków aluminiowych nie mam zaufania.
też sie zastanawiałam, ale trochę przestaszyłam się ich skręcaniem na śruby.
w moim Fagorze jest taka blokowana pokrywka (kurczę nie wiem jak to wytłumaczyć, ale taka z kołnierzem i żeby zamknąć pokrywkę trzeba sie wpasować w wolne miejsce w kołnierzu i przekręcić. POza tym)
Więc chyba nie skorzystam.
tym bardziej, że one są aluminiowe,z jakimś ulepszaniem, a ja coś do garnków aluminiowych nie mam zaufania.
czy ktoś ma taki szybkowar? http://szybkowary.com/products-page/szybkowary/linia-classic/4l-classic/
jest kupon na citeam.pl i zastanawiam się nad zakupem ;)
jest kupon na citeam.pl i zastanawiam się nad zakupem ;)
proponuje następujace:
http://www.stalchem.sklepna5.pl/pokaz_podkat.php?idkat=11
Najtaniej opłaca sie zestawy - np berghoff:
http://www.stalchem.sklepna5.pl/towar/465/berghoff-coocco-szybkowary-73-litra-2800294-szybkowar-trojmiasto.html
http://www.stalchem.sklepna5.pl/pokaz_podkat.php?idkat=11
Najtaniej opłaca sie zestawy - np berghoff:
http://www.stalchem.sklepna5.pl/towar/465/berghoff-coocco-szybkowary-73-litra-2800294-szybkowar-trojmiasto.html