T-Bone Steak House

Restauracje

Gdańsk, Długi Targ 22/23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia Zostałem wieczorem zachęcony przez panią naganiacz hasłem "steki, burgery" do...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Polecam !!!! wątek zamknięty Witam,odwiedziłam znowu wraz z rodziną T-Bone SteAK Hause.Na miejscu jak...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Pierwsza i nieostatnia wątek zamknięty Wyśmienity surf&turf Burger z krewetkami niebo dla podniebienia krewetki...
~Kris
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

NIE polecam wątek zamknięty Jadłem właśnie w tym miejscu. Zamawiając burgera azja z chrupiacymi warzywami...
~adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Mylne opinie wątek zamknięty Jestem stałym klientem tego lokalu. Od niedawna także zauważyłem zmiany w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Ostatni raz wątek zamknięty Dziś byłem pierwszy i ostatni raz. Nie wszystkie dania z karty były dostępne....
~Zaps
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

tragedia.. wątek zamknięty Byłem dość częstym klientem. wcześniej byłem bardzo zadowolony z steków lecz...
~jkl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Ale że bez strony internetowej, jakiejkolwiek? wątek zamknięty Byliśmy na steku - naprawde bardzo dobry. Obsługa - pan znający się na...
~M
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Całkiem smacznie wątek zamknięty Byłem pierwszy raz w T-Bone steak.Zamówiłem flagowego steka z dodatkiem...
~Zayed
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Smacznie wątek zamknięty Żeberka barbecue pyszne, miękkie, lekko pikantne. Można powiedzieć w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Polecam bardzo wątek zamknięty Bardzo przyjemna restauracyjka. Dobre jedzenie z dobrych produktów. Sporo...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Miejsce warte polecenia! wątek zamknięty Pierwszy raz miałem okazję być w tym lokalu, podczas rodzinnej wyprawy do...
~ŁP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Pysznie i miło. Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam burgera francuskiego. Pyszne mięso, świetnie...
~ZuzaBo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Całkiem całkiem..... wątek zamknięty Wizyta w wiekszej grupie z klientami z zagranicy. Pierwsze wrażenie...
~Trener
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

nigdy więcej wątek zamknięty Poszłam ze znajomymi, którzy zamówili burgery, a ja sałatkę z kurczakiem....
~AnkA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Smaczne steki wątek zamknięty T- bone pierwsza klasa, dokładnie tak był wysmażony tak jak chciałem. Mimo,...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Pierwsza i OSTATNIA wizyta wątek zamknięty Zawitałem w majowy weekend z nadzieja na dobry obiad. Juz po pustkach w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Najsłabsza burgerownia wątek zamknięty W lokalu pustki, to już powinno dać do myślenia, szczególnie, że to lunchowa...
~AS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry