Widok

TAWERNA GRECKA,prosze o opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W pazdzierniku bede miala slub- własnie w Tawernie Greckiej - uprzejmie wszystkich prosze o opnie, na co powinna zwrocic uwage, czego dopilnowac...
Z góry serdecznie dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak szczerze - to jak filmowałem tam wesela (w tym roku dwa) to nie było z niczym problemu. Wszystko było podawane na czas w odpowiedniej oprawie. Szef sali przez cały czas (mojego pobytu czyli do około 2.30) pilnował wszystkiego. Szwedzki stół sałatkowy to bardzo fajny wynalazek który wszyscy sobie chwalili.

To na szybkiego tyle.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala duża - jasna. Jedzenie b. dobre - i rzeczywiście ten bar sałatkowy jest pierwsza klasa. Tylko o wystrój weselny, to bym poprosiła fachowców: takie tam specjalne obrusy, balony, czy dodatkowe kwiaty to by sie przydały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
STOKROTNE DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściel ma namiary na firmę która stroi salę. Biorą za to ok 600 zł ale super. Naprawdę dech nam zaparło w piersiach jak byliśmy zadatkować. Jeżeli chcesz to mogę ci podać namiary na priv karolins@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brakuje tam wystroju weselnego , który trzeba zamówić osobno.
My mieliśmy za 400 zł. i wszystko było ok. Widzeliśmy inne dekoracje na poprzednich weselach i nie byliśmy zadowoleni z ich wykonania i oczywiście ceny - nie była tego warta. Wybrałam inną firmę .
Więcej na e-mail amartin1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry