Widok

TEQUILA Rumia

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o wklejenie wątku dotyczącego tej restauracji, a jeżeli ktoś był,niech sie podzieli swoimi spostrzeżeniami:). Interesuje mnie cena menu, oplaty za alkohol,co zawiera menu, jak wlasciciele reagują na propozycje młodych no i czy smaczne jest to co oferują.
Za wszelkie inne info dotyczące tego lokalu też bede wdzwieczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsze wrażenia to dość przestronne, ladnie wykonane, ozdobione i oświetlone sale (schody na górnym parkiecie są pewnym atutem), menu zdaje się być konkretne - choć w standardzie moim zdaniem mógłby być jeszcze tort. Menu standardowe kosztuje 115 zł/osobę ale jest dość dużo wariantów dodatkowych. Trochę odstrasza wizja płacenia grubej kasiory za przedłużenie wesela:) ale to już szczegóły. Pan kierownik miły, oprowadza, opowiada.

My jesteśmy po rezerwacji terminu, po wpłaceniu zadatku (1000 zl)... Z informacji dodatkowych - nie trzeba płacić osobno za wynajem sali, szatni, czy oplaceniu ZAiKSu za moje wesele, choć z tym ostatnim to muszę się upewnić - co by nie mieć ewentualnych kłopotów...

Ale, teraz kilka miesięcy niemyślenia o sali...

A, - są pokoje - to też atut.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Ja też już mam zarezerwowany termin w Tequili. Tylko że u mnie wersja podstawowa to 125 zł za osobę i jest to wersja z 4 daniami na ciepło z ciastami i tortem weselnym, owocami bez soków i alkoholu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:).dzięki za odpowiedzi:)A do której może trwać wesele bez dopłaty i ile wynosi ta dopłata;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele u nich trwa do 4 a przedłużenie kosztuje 200 zł za godz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eh,no ale tak i tak to mniej niz w rozy wiatrów;),bo tam chca 500 zl za przedłużenie.A jak tam jest z pokojami?Ile osób się zmieści i jak cenowo to wygląda?Jak coś,to napisz mi proszę na priv.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o pokoje to się nimi zbytnio nie interesowałam bo u mnie raczej nie będą potrzebne. Wiem tylko że ok 70 zł kosztuje wynajem pokoju ale to nie jest pewna informacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (7 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

do góry