Widok
byłem tam ostatnio na on obiedzie. było bardzo fajnie. rozmawiałem z szefem kuchni z p. Piotrem na temat jedzedzia i tak ogólnie. i na prawd jestem pod wrażeniem że tak młody chłopak tak wszystko ogarnia i daje radę. własciele powinni trzymać go jak naj dłużej i nie powinni mu dać odejść, pod żadnym pozorem. Moja żona jest restauratorką i stwierdziła to samo.
TRZY KORONY- GNIEWINO WESELE
SUPER SUPER SUPER
MIALEM WLASNIE W TRZECH KORONACH WESELE, JEST TAM REWELACYJNIE, OBSLUGA KULTURALNA I SZYBKA, JEDZENIE PRZEPYSZNE (JAK U MAMY W DOMU) GDYBYM MIAL MOZLIWOSC NA PONOWNE WYBRANIE RESTAURACJI NAPEWNO BYLABY TO TA A NIE INNA
POZDROWIENIA DLA EKIPY W RESTAURACJI, JESTESCIE NAJLEPSI W SWOIM FACHU
SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA NASZE WESELE
RAFAL I ANIA
MIALEM WLASNIE W TRZECH KORONACH WESELE, JEST TAM REWELACYJNIE, OBSLUGA KULTURALNA I SZYBKA, JEDZENIE PRZEPYSZNE (JAK U MAMY W DOMU) GDYBYM MIAL MOZLIWOSC NA PONOWNE WYBRANIE RESTAURACJI NAPEWNO BYLABY TO TA A NIE INNA
POZDROWIENIA DLA EKIPY W RESTAURACJI, JESTESCIE NAJLEPSI W SWOIM FACHU
SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA NASZE WESELE
RAFAL I ANIA