Widok

TVN Durczok

Co z tymi ludźmi się dzieje, moje autorytety ci rusz okazują się nimi nie być. Jak myślicie TVN go wybroni? Pornografia i dmuchane lale ok ale Pornografia dziecięca dla mnie to już dno!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kto leczy? Nie ma żadnych spisków. Latkowski to zacny obywatel, mąż stanu niemalże. Wprost odpala takie bomby, bo tam robią ludzie o głębokim poczuciu misji dziennikarskiej. A w ogóle to:

Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość
Za rękę poprowadzą mnie do Europy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mnie leczą ze spiskowych teorii dziejów... ehh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wszystko nie jest tak. Nie jest tak, że jest sobie znany pan dziennikarz, który robił brzydkie rzeczy i są inni panowie dziennikarze, którzy rzetelnie wykonują swoją robotę i przypadkiem natykają się na sensacyjne materiały. Każda, dokładnie każda afera ujawniana przez Latkowskiego ma drugie dno i jest częścią dokładnie rozpisanej akcji, która ma gdzieś i swój kryptonim i fundusz operacyjny.
Przed chwilą nazwisko Latkowskiego poprzedziłem kilkoma określeniami, ale skasowałem je. Proszę sobie samemu zgooglować.
Dlaczego Durczok podpadł? Nie wiem. Po pierwsze dlatego, ze mógł podpaść, bo wiódł żywot parszywy. A po drugie być może dlatego, że choć raz spróbował być dziennikarzem, a nie żałosnym propagandystą, jak większość jego kolegów. No to dostał po głowie. Bo oni nie odpuszczają. Może była to zemsta za to:

http://www.fronda.pl/a/kamil-durczok-do-cna-skompromitowal-premier-kopacz,46314.html

Ale chyba nie. Tu musiało chodzić o coś więcej. W każdym razie sowy nie są tym, czym się wydają. huuuhuuu. A w ogóle to nie macie innych zmartwień? Kupujcie butle gazowe i generator prądu. Wojna idzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
pamietam jego okladke gdzies w jakims 4-literowym dwutygodniku na harleyu :)
tak mnie wtedy naszlo, ze to chyba poczatek konca :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"autorytety"?
Ten Pan to pionek, oderwany od rzeczywistosci.
Kaska i prazenie sie w swietle reflektorow to dobra karma dla ego i niezawodna smycz.
Zacznijmy szanowac tych co nie wychodza z cienia i nigdy nie uslysza "Dziekuje" za swoja gawniana robote.
Oby nigdy nie zeszli ze swojej drogi.

Podpadl komus albo rozbestwil sie na calego (???)
Czekajmy cierpliwie na ustalenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Durczok urlopowany, a jednocześnie niektóre panie zniknęły z wizji. "Sponsor" się scykał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest ze mną źle sadyl ale przy okazji tego wątku mam pytanie -jesteś amiszem?
Będę przyglądać się temu tematowi jak się zakończy, mam nadzieję że nie tak jak u Polańskiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
kasa, kasa, kasa i jej nadmiar. przejście z zera do WCelebryty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Co z tymi ludźmi się dzieje, moje autorytety ci rusz okazują się nimi nie być

Może zastanów się nad sobą?
Dlaczego celebryta z telewizora jest dla Ciebie autorytetem?

---
O temacie dowiedziałem się z powyższego wpisu na Forum. TV nie mam, gazet nie czytam, na Neta praktycznie zero czasu...
Krótka konkluzja: musi być bardzo źle, skoro Służby coraz częściej gryzą się publicznie :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz jak go kumple ze stacji bronią... nie sądzę by stała mu sie krzywda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry