Widok

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają?

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą działać. No i tak zastanawiam się czy sobie ich nie kupic bo trochę się szczerze powiedziawszy napaliłam na perspektywę powiekszenia sobie biustu bez operacji. Zastanawiam się jednak czy coś takiego dziala czy nie. Poszperałam trochę po opiniach i są negatywne i pozytywne. Może któras z Was jednak coś takiego stosowała i może napisać o rezultatach ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Brałam i jestem zadowolona :) Chociaż początkowo nie wierzyłam. Namówiła mnie na nie koleżanka, która je brała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

No i jak? Zadziałałały? Jak rezultat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zadziałały chociaż wcześniej nie wierzyłam w te wszystkie tabletki i inne takie specyfiki. Generalnie w pierwszym miesiącu wielkich rezultatów nie widziałam bo było to dopiero początek. Jednak potem rzeczywiście zobaczyłam powiększenie. Jak ktoś nie ma kasy to jest to dobra alternatywa aczkolwiek powiększenie jakie można za ich pomocą uzyskać to nie więcej niż jeden rozmiar. Dla mnie jednak to i tak dużo bo z miseczki B uzyskałam miseczkę C.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co za bzdura! To jest ściema! Nic to nie działa. Wiem z własnego doświadczenia. Wyrzucanie pieniędzy w błoto!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laura popieram. Tablety to bajki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to muszę sprobować i ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A masaż męskimi rękoma też pomaga?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście. Nie tylko na zwiększenie biustu hihi

ps / Ja z miseczki B do D doszłam po 2 ciążach. I chociaż po nich schudłam to na szczęście biust nadal jest hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na co jeszcze pomaga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na lepszy humor heh Posiadaczki masowanego biustu i masującego hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam na to swoje dłonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę Tobie polecić faceta do piersi i masażu. Miałam prawą pierś mniejszą i masażami które w sumie były nijakie i okładami które były tak nudne że tęskniłam jednak za tymi masażami mam wyrównane symetrycznie piersi i podniosły się aż miło mi jest.
Wydałam na kremy 70 złotych a efekt rewelacyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podobnież nie na wszystkich działa. Bardziej niż tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

te tabletki to pic na wodę.
a masować to samemu można -automasaż
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama obecnie biorę, jestem w połowie opakowania. Ogólnie trudno stwierdzić czy działa chociaż jakąś tam wrażliwość brodawek odczuwam. No zobaczymy jak to bedzie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też tak miałam chociaż zastanawiam się czy to po prostu nie było związane z moim cyklem miesięcznym, no ale jakaś tam róznica była. Ogólnie u mnie nie było powiększenia w przypadku tabletek, ale biust stał się o wiele bardziej jędrny, lepiej wygląda, jest lepiej podniesiony. Tak wiec jak dla mnie sukces.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No wlaśnie mi na powiekszeniu zależy. Mam dość jędrne piersi, chociaż małe sad Nie liczę na powiększenie takie jak przy operacji ale jakby się dało chociaż trochę to byłoby super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiesz, ja miałam mało jędrne po karmieniu dziecka, tak wiec jestem zadowolona z tego co mam, jednak podejrzewam, że jeśli masz jędrne to na pewno Ci się powiekszą o ile będziesz brała tabletki regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogólnie trudno jest mi ocenić tabletki, biorę drugi tydzień, mam nadzieję, ze nie będzie to jedynie chwilowe działanie jak przy hormonach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe czy powiększenie jest trwałe....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest trwałe na szczęście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postanowiłam wypróbować, ogólnie w tym tygodniu do mnie przyszły. Na razie opakowania na 3 miesieczną kurację. Czy to prawda, ze perfect bust trzeba brać nawet 6 miesięcy aby zobaczyć efekt?
No nic, ciekawa jestem jak to zadziała i jak coś to będę tutaj pisała o efektach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inaczej działa to na rózne kobiety, na niektóre tabletki działają lepiej, na niektóre gorzej, ogólnie trzeba próbować. Ja brałam tabletki 4 miesiące i to mi wystarczyło. Osiągnęlam efekt jaki chciałam osiągnąć. Jeden rozmiar więcej oraz ujędrniony biust. No i mam świadomość, ze tabletki to nie cudowne remedium na biust oraz trzeba czasami dłużej poczekać na efekty. No i raczej nie będzie tutaj powiększenia jak przy operacji.Jestem jednak zadowolona z tego co mam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak je brałaś? Dwa razy dziennie czy raz dziennie? I czy czulaś jakieś dolegliwości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie odczuwałam żadnych dolegliwości i brałam po jednej tabletce z rana i jednej wieczorem, ogólnei jak wcześniej wczytałam się w opinie innych dziewczyn, to warto jest na pewno brać tabletki regularnie bo jedynie przy regularnym przyjmowaniu zobaczysz efekt, jak bedziesz brała nieregularnie to efektu nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam nie widziałam żadnego działania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tabletki dzialaja to nie wiem, bo nigdy nie probowalam, ale za to stosuje serum ujedrniajace https://www.notino.pl/tolpa/dermo-body-mum-serum-ujdrniajce-do-dekoltu-i-biustu/ i widze, ze rezultaty są naprawde fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie tylko te Breastfem jakkolwiek zadziałały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłaś tabletki? Zadziałały czy tylko żel? Bo sama się zxastanawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Ostatecznie się zdecydowałam i nie żałuję. Biorę od prawie2 miesięcy bo po ostatnim wpisie postanowiłam spróbować i zamówiłam sobie komplet tabletek plus oczywiście żel na powiekszanie biustu. Stosowałam regularnie.przez pierwszy miesiąc mąż się ze mnie śmiał ( wydawało mi się nawet, ze był trochę zły na mnie,że sobie coś takiego kupilam bo drogie....) Ale potem biust rzczywiscie zaczął nabierać łądniejszego kształtu, stał się taki jakby powiekszony a to jeszcze nie koniec bo mam tabletki na 3 miesiace. Mąż również zauwazył różnicę i teraz już nie jęczy , żenie warto było kupować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To super ! W takim razie może ja również sobie zamowię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana zamawiaj. Też używałam i mam porównanie do innych i perfect bust są zdecydowanie lepsze !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się,ze na allegro widziałam również i ten perfect bust. Interesuje mnie bardziej żel. Ile kosztuje? Masz może skład?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj składu Ci nie dam poniewaz wyrzuciłam opakowanie zewnętrzne i nie mogę powiedzieć. Jednak pamiętam,że zwróciłam na to uwage oraz był dosć naturalny ( szczegolnie jeśli porówna się to do tego co się sprzedają w drogeriach). A i sklepy mają swoje sklepy na allegro i pewnie sprawdziłaś sobie ten sklep. Nie wiem czy krem Ci coś da bo moim zdaniem lepiej powiekszają same tabletki perfect bust Ale możesz przetestowac jeśli Cię to ciekawi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i sobie przetestuję. Jak podziala to fajnie, jak nie to przynajmniej nie będe się zastanawiała co by było gdyby.... ile Tobie biust sie powiekszył?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmiar, może trochę więcej. Na pewno musiałam zmienić większośc biustonoszy.A te które były na mnie zbyt duże są teraz na mnie idealne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja teraz biorę tabletki Breastfem z ziołami stosowanymi przez Brazylijki na powiększenie piersi. Kuracja ma trwać 4 miesiące cena śmiesznie niska około 140zł a już po miesiacu widzę pierwsze efekty na plus. Jestem dobrej myśli. Wcześniej brałam inne z Alegro i wcale nie powiększyły, nie wiem kto im pisze opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama obecnie biorę, jestem w połowie opakowania. Ogólnie trudno stwierdzić czy działa chociaż jakąś tam wrażliwość brodawek odczuwam. No zobaczymy jak to bedzie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też tak miałam chociaż zastanawiam się czy to po prostu nie było związane z moim cyklem miesięcznym, no ale jakaś tam róznica była. Ogólnie u mnie nie było powiększenia w przypadku tabletek, ale biust stał się o wiele bardziej jędrny, lepiej wygląda, jest lepiej podniesiony. Tak wiec jak dla mnie sukces.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlaśnie mi na powiekszeniu zależy. Mam dość jędrne piersi, chociaż małe sad Nie liczę na powiększenie takie jak przy operacji ale jakby się dało chociaż trochę to byłoby super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz, ja miałam mało jędrne po karmieniu dziecka, tak wiec jestem zadowolona z tego co mam, jednak podejrzewam, że jeśli masz jędrne to na pewno Ci się powiekszą o ile będziesz brała tabletki regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie trudno jest mi ocenić tabletki, biorę drugi tydzień, mam nadzieję, ze nie będzie to jedynie chwilowe działanie jak przy hormonach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czy powiększenie jest trwałe....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest trwałe na szczęście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

te tabletki Breastfem mają specjalna mieszankę brazylijskich ziół które działają na estrogeny. To jedyny sposób żeby chociaż trochę powiększyć piersi bez operacji. Są też chemiczne odpowiedniki które działają podobnie jak ten Breastfem ale tych nie polecam można je kupić raczej w sferze dopingu i zwiększania masy. Ogólnie ja jestem zadowolona z efektów, rzeczywiście powiększyły i ujędrniły biust - oczywiście należy pamiętać to tylko tabletki a nie chirurg. Najważniejsze że nie było żadnych skutków ubocznych i efekt utrzymuje się nadal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

przedłużanie włosów w 3mieście (5 odpowiedzi)

witajcie, poradzcie proszę gdzie można przedłużyć włosy? sprawdzony salon/fryzjerka dzięki...

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

do góry