Widok

Tak see myślę, że

gdyby zebrać do kupy wszystkie kłódki, które porozwieszała - w ostatnim czasie - Szanowna Osoba w postaci Adminaa137 i sprzedać na złom to można by zrobić imprę.
A następnie sprzedać puste butelki i zrobić małą imprezę.
Mam nadzieje, że nie zabrzmiało sarkastycznie.
To taki żart w mym stylu.

Pozdrawiam

Dla Anki.

www.youtube.com/watch?v=AXLAT9nbQgI
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka, raczej musiałby przegryźć blachę auta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ważne kosmitko,że nie zrobił Ci krzywdy,bo bym tam poszła i go zatłukła:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten jenot jakis taki puchaty, to może to był lis?
nieważne, dzikie zwierzę i tyle ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest jenot
http://m.onet.pl/wiadomosci/krakow,w52fc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To lis oszust był!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka, przy oświetleniu nocnym nie wiem czy był rudy ale kity nie miał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lis ma puszysty ogon,jest rudy.jenot jest inny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale lis ma bardziej puszysty, na żywo nie widziałam ;)
obstaję że te moje to były jenoty, chociaż głowy nie dam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmitka, nie wiem ? zwierzęta z ogonem! ;):D)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowego Admina mamy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, czy to są lisy czy jenoty ?
róznie mówią i już sama nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też tam widziałam lisy:) one przechodzą aż pod szpital Studencki :)
a jak mieszkałam w Gdańsku, to dziki i lisy pod okno mi przychodziły :) a sarny na polanę na osiedlu wychodziły - cydnie było :) tylko jak młode dziki się pojawiały, to trochę strach, kiedyś na balkon bałam się wejść tak te lochy pod balkonem ryły, myślałam, ze blok nam przekopią ! ;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja widziałam lisa w Gdańsku, koło szpitala na Smoluchowskiego:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu, ja widziałam w piatek ok 2 w nocy na parkingu w Gdańsku przy ul 3 Maja dwa jenoty ;))) Ale były ładne ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto jest bardziej wrazliwy niech lepiej nie słucha. szczególnie własciciele kotów:
http://www.youtube.com/watch?v=HWBVx9YKoTg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matko Kochana! Pani Aniu - umarłabym ze strachu gdyby coś zaszeleściło mi w ciemnym lesie ;):)) podziwiam Panią :) i jednocześnie z nutka zazdrości czytam o tych porannych spacerach - ale niestety jakaś zbyt leniwa się zrobiłam... Kiedyś potrafiłam kilka km na piechotę przejść żeby zobaczyć wschód słońca, a teraz .... aż mi wstyd! ;):) pozdrawiam! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm. Nic nie zrozumiałam z tego co Pan M napisał. Chyba należę do tych 60 proc ludzi, którzy nie rozumieją czytanego tekstu. Szybko robi się jasno. Oczywiście jak wychodzę to wciąż jest noc. Ale na plaży już dość jasno. Tak sobie myślę aby kupić taka świecącą obrożę. Ale nie świecąca w jednym miejscu tylko cała. Bo mój prawie czarny pies znika w ciemnościach.
Pózniej nawet nie wytrzeszczam oczu aby zobaczyć czy wraca, tylko rozpoznaje jego powrót po drżeniu ziemi i odgłosie wielkich cwałujących łap.
Miałam dziś okazję poćwiczyć mój angielski. kto by się spodziewał tego na plaży o 5. 30.
A to dlatego, że piesion dzis zaatakował cała swoja przyjaznią jakiegoś mężczyznę radośnie idącego z aparatem i statywem. Taki statyw wygląda jak całkiem niezłe patyki do rzucania.
Na szczęście człowiek był z tych lubiących czworonogi, więc skończyło się miła wymiana zdań.
Dawno nie spotkałam borsuków, dzików ani innych zwierząt. Raz tylko coś w ciemnościach uciekało z plaży. Ale było wysokie, wiec pewnie coś z sarnopodobnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... różowo ci się Admin zrobiło na forum.
Żałowałbym cię, ale sam wiesz jaka szorstka przyjaźń między nami.
Sam się pożałuj najwyżej :)
Idę się napić, trzeźwości to wszystko nie służy :)

P.S. C, podziwiam Cię za wytrwałość, mnie by się normalnie nie chciało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koniecznie :)

Babskie czy nie babskie, dobre było a to najważniejsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt, nie jest złe, szczególnie do pogaduchy. Żeby przetrzeć struny, głosowe. Ale raczej babskie w stylu.
No to mi bardzo miło, że smakowało.
W takim razie z przyszłorocznych śliwek też zrobię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry