Widok

Tako Jumper X 3w1 sprzedam

Pruszcz Gdański Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Opis:
* Możliwości wózka:

- wpięcie gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego, które montować możemy zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
- regulacja miękkości amortyzacji (tył)
- hamulec centralny EASY STOP
- przednie koła duże, skrętne z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost
- pompowane koła przód i tył, felga zawsze taka sama, to jest
stylizowana sportowo
- regulacja wysokości rączki
- łatwość składnia stelażu, bardzo małe gabaryty po złożeniu, wymiary 52×83×30
- obszerny kosz na zakupy,
- torba do wózka, wieszana na rączce
- dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy i do wagi 15 kg
- został wyprodukowany zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa EN 1888:2003
- tkaniny posiadają autoryzację Öko-Tex Standard 100
- Gwarancja na wózek ważna do 11/2011
- Waga konstrukcji 10 kg

* Gondola:

- regulacja oparcia
- możliwość bujania na wbudowanych "płozach"
- pokrowiec zakrywający idealnie całą przestrzeń do budki
- możliwość przenoszenia gondoli za rączkę w budce
- wymiary 75×35
- waga 6 kg


* Spacerówka:

- wielostopniowa regulacja budki z możliwością odpięcia
- możliwość odpinania barierki
- regulacja podnóżka
- wielostopniowa regulacja wysokości oparcia
- spacerówka posiada pozycję w pełni leżącą
- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, wraz z regulacją wysokości
- pokrowiec na nóżki
- 6 kg

* Fotelik:

- do przewozu dzieci o wadze do 13 kg (Grupa 0 plus).
- Certyfikat Bezpieczeństwa ECE R44.03 Universal
- Miękka wkładka dla najmłodszych dzieci.
- Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z bardzo wygodną regulacją długości i ochraniaczami.
- Pochylana rączka do przenoszenia.
- Fotelika można używać jako mini kołyski (z możliwością blokowania na podłodze do siedzenia i zabawy).
- Składana i odpinana budka

* Dodatkowo:

- adapter do montowania fotelika
- folia przeciwdeszczowa do gondoli
- folia przeciwdeszczowa do spacerówki
- moskitiera do fotelika
- ciepły śpiwór polarowy w kolorze wózka

STAN BARDZO DOBRY!
GRATIS mata edukacyjna Canpol Babies!

Cena: 850 złotych

image

image
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wózeczek super:) ale cena duza dla samotnej mamy:(buuuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wozek bardzo fajny, ja sprzedawalam swoj z nowiutkim nieuzywanym stelazem i juz zaluje ze go nie mam, bo idzie zima a ja mam tylko wozek parasolke, buuuu;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy ten wózio-super się sprawuje!!!!

Na zimę jak znalazł :D

Ale nie ukrywajmy-samochód trzeba mieć do niego duży, a i winda by się przydała dla mieszkających wyżej... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze zareklamuje :D gondola wedlug mnie SUPER jestem z wozka bardzo zadowolona, ciekawe czy spacerowka tez mi podpasuje ;) a zlozony stelaz wcale tak duzo miejsca nie zajmuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam, cena 800 złotych (do negocjacji:)
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może kogoś zainteresuje:)
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop, hop!
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadal aktualne, cena do negocjacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop, hop:)
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam po sąsiedzku...słuchaj zapytaj babeczke w piekarni bo oni na jakieś stronie sprzedawali wózek i szybko im poszedł...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo to naprawde super wózeczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponownie zapraszam...
cena oczywiście do negocjacji!
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadal aktualne - zapraszam:)
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest naprawdę bardzo fajny, rozpinany na całej długości, z możliwością skrócenia i przedłużenia, ma otwory na pasy od wózka i można też przyczepić go do sanek:)

ja kupiłam wózek w komplecie z tym śpiworkiem i parasolką

jeszcze raz zapraszam do kupna, zainteresowanych zapraszam do obejrzenia wózka:)
mogę też wysłać zdjęcia w razie potrzeby.
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam mozliwosc dokupienia. moze zalezalo od aukcji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki śpiworek?Mi nic takiego do sprzedaży nie dołożono?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten wózek jest naprawdę super na zimę - po śniegu jeździ bez najmniejszego problemu:)
a poza tym w komplecie jest super ocieplany śpiworek Tako - jest tak ciepły, że nie ma potrzeby dziecka dodatkowo opatualć kocykiem:)
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Tako,też kupiłam nowy i jestem zadowolona. Mały urodził się w maju,i niestety już niedługo przechodzę na tą spacerówkę. Na zimę wydaje mi się dobra,bo koła do śniegu są super. Wkurza mnie tylko zepsuty hamulec :( i brak folii na torbę,w deszczu cała przemaka.
No i mogłabym się doczepić trochę do spacerówki,bo zaczepy pokrowca na nogi są tylko dwa do budy i mam wrażenie że on trochę wisi.
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to juz masz niezle "wozkowe" doswiadczenie :) my wlasnie kupilismy fotelik z isofixem montowany tylem do kierunku jazdy, z przedzialu wagowego 0-18kg. ale my musielismy zmienic, bo malemu wystaja juz nogi i glowka z fotelika, no i ma 9 kg ;) a ze ladnie sam siedzi, to tez plus.

tako jako wozek gleboki jest na prawde dobry - w porownaniu do glebokiego x-landera, wygrywa. choc o spacerowce mam zdanie przeciwne. ale, jakby nie patrzec, spacerowke tako zostawilam sobie na zime, bo ma bieznikowane kola (a piankowe od x-landera na sniegu beda sie slizgac) no i cieplejsza budke - na mrozne augustowskie dni-jak znalazl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry