Widok

Tani nocleg w Toruniu z dziećmi

Podróże Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny szukam noclegu w Toruniu , będziemy z trójką dzieci. Hotele mają zabójcze ceny. Znacie jakiś pensjonat w rozsądnej cenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo polecam Pensjonat Winnica. Jest oddalony od Rynku o jakieś 10-15 minut piechotą, położony nad samą Wisłą, co daje świetny klimat. Prowadzi go przesympatyczna rodzina, podają przepyszne śniadania, pokoje zadbane i dość nowoczesne. Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Nie wiem, jak teraz u nich z obłożeniem i cenami, ale warto sprawdzić. Ich strona http://www.winnica.torun.pl
Przy okazji polecam dla dzieci Muzeum Żywego Piernika. To nie jest zwykłe muzeum, przygotowuje się tam własny ozdobny piernik w zabawnej, starodawnej atmosferze. Bardzo fajna sprawa, również dla dorosłych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy 1,5 roku temu tutaj:
http://przystanektorun.pl/
ceny znośne, miejsce fajne o ile nie chcecie tam być w środku lata - bo jak się otworzy okno - dość głośno od pociągów, śniadania bez szału, ale dwa dni przeżyliśmy;-)
plusy - duże i wysokie pokoje, ciepło, łazienki w pokojach, klimatyczny hostel, niezłe jedzenie w restauracji na dole, ceny przyzwoite. Ogromny plus dla nas - bo córki uwielbiają pociągi:) - widok z okna na stację - pociągi rzadko jeżdżą, ale zaraz po przebudzeniu siedziały przy oknie i oglądały pociągi:):):)
Hostel w starym, fajnym budynku kolejowym.
Do starówki spacerem 10 minut, miejsca parkingowe bezpłatne.
Krótko mówiąc - polecamy to miejsce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybieramy się pod koniec września do rodziny. Jednak rodzina nie ma miejsca w domu aby nas przenocować. Doradzicie jakis wygodny ale jednocześnie niedrogi hotel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Warto zatrzymać się w hotelu nad rzeczką
https://hotelnadrzeczka.pl/37/cennik

Hotel nie jest może w centrum ale oferuje dobrą cenę w stosunku do tego co otrzymujecie przy przyjeździe. Dodatkowo dojazd do centrum miasta nie jest jakiś bardzo problematyczny.
Na miejscu warto zdecydować się na śniadania bo są smaczne i jest tam spory wybór.
Duży pokój.
Darmowy parking, choć druga część parkingu "na trawce". Moim zdaniem jednak nie ma się co czepiać bo dostajemy tutaj naprawdę dobrą jakość w stosunku do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do hotel nad rzeczką- jesteście bardzo daleko od centrum, prawie w Grebocinie. Dokoła peryferyjne osiedla domków, supermarkety i ogromne blokowiska z lat 80tych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam hotel Ibis Budget, 10 min piechotą od starego miasta. Standard bardzo podstawowy, ale jest tanio.
Nie wiem jak teraz, ale spałam w zeszłym roku z córką w 2-osobowym pokoju z łazienką za 39 zł/noc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z ciekawych miejsc polecam wspominaną wcześniej winnicę. Trochę tylko okolica nie pewna choć bardzo się zmieniła w ostatnim czasie. Jeśli ktoś wybiera się do Torunia autem wtedy może wybrać opcje blisko Torunia przy autostradzie A1. Około 500 metrów od zjazdu jest Piernikowy Dworek https://noclegtorun.pl/ . Nocleg tani, jakość dobra. Wówczas ma 15 min prostej jazdy na toruńską starówkę. Tak na prawdę albo nocujemy na starówce i kombinujemy gdzie zaparkować auto żeby nie płacić za płatny parking podczas pobytu albo nocleg dalej od centrum i wtedy tylko dojeżdżamy na zwiedzanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosciniec Silver w Toruniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tych takich bardziej budżetowych to możesz popatrzeć oferty z miejsc takich jak hotele pracownicze łódź tylko w toruniu. Ja korzystałam w łodzi i było ok jak za takie pieniądze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

do góry