Tapas de Rucola

Restauracje Puby

Sopot, gen. Kazimierza Pułaskiego 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie warto tracic czasu i dobrego humoru wątek zamknięty Obsluga to tragedia... Buractwo i chamstwo i prostactwo. Arogancja wobec...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

super wątek zamknięty Nie rozumiem skąd negatywna ocena. Przecież to super miejsce z fajnymi...
~aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Tapas wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce, bardzo smaczne jedzenie, najlepsza gruszka :)
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Od lat jestem bywalczynią tej restauracji wątek zamknięty Jestem związana z tą restauracją od jej otwarcia. Najlepsze na świecie...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

miło spędzony czas z przyjaciółmi ... wątek zamknięty przepyszna gruszkówka, fajna muzyka polecam !! widziałem że można oglądać...
~Alejandro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Super wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam.
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Niemila obsluga wątek zamknięty Kiedy to miejsce bylo bardzo przyjemne, lubilam tam chodzic i polecalam...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Chamska obsługa wątek zamknięty Rozumiem luz , ale nie lubię chamstwa. Pani przy barze obrażona na cały...
~luna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Przepysznie ale... wątek zamknięty Jeżeli właścicielowi zależy na dobrej lub co najmniej przyzwoitej obsłudze,...
~Kamila
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2014

Slabo wątek zamknięty Drożej niż w Madrycie tapas odgrzewane w mikrofali slaba jakość i smak tapas....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2015

Wspaniały klimat, super miejsce wątek zamknięty Tapas to idealne miejsce zeby spedzic fajny wieczor w ciekawym miejscu pelnym...
~BYWALEC
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

SUPER wątek zamknięty Rewelacyjny lokal! Jedzenie super! Porcje do piwka idealne :-) Polecam...
~Benny
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Minus dla obsługi.. wątek zamknięty Bardzo fajny lokal. Dania dobrze doprawione, smaczne. Jedyny aczkolwiek...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Tapas a la sopot wątek zamknięty Zachęcone dużą ilościa klientów przesiadujących w lokalu postanowilyśmy...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

sopocianka - opinia wątek zamknięty Bardzo spokojne ,klimatyczne miejsce. Można spokojnie porozmawiać ,muzyka w...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

super wątek zamknięty Wpadlismy z zona na chwile ,z zostalismy dosc dlugi czas. Obsluga full...
~jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Porażka... wątek zamknięty Z hiszpańską gościnnością nie ma to miejsce absolutnie nic wspolnego!!! Od...
~s
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Wszystko super ale... wątek zamknięty Wszystko super ale są dwa mega minusy tej knajpy: wchodząc i wychodząc do i z...
~Wąs z Pogórza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

"NIE MA TAKIEJ OPCJI" wątek zamknięty Jestem świadomym konsumentem, byłem w Tapas barach w kilku...
~AMIGO
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Fantastyczna atmosfera wątek zamknięty Przenosi w Kubańskie klimaty. Fantastyczna atmosfera i dobre jedzenie....
~Anula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry