Tawerna Klipper

Restauracje Bar na plaży

Gdańsk, Jantarowa 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza nie tylko w trojmiescie ! wątek zamknięty Tawernach z klimatem, idealne miejsce na miłe spędzenie czasu przy smacznym...
~Włodek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

LUBIE TEN LOKAL!! pyszne jedzenie i klimat ok! wątek zamknięty witam, pisze tą opinie aby się z wami podzielić doświadczeniem i urokiem tego...
~cichy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

zupa rybna super! wątek zamknięty świetna miejscówka, świetna zupa rybna z grzankami.. ale mam wrażenie że z...
~Karla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Tak trzymać ! wątek zamknięty jedno z moich ulubionych miejsc na spotkania, smaczna kuchnia, miła obsługa...
~andrew
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Hurra znowu działa moja ulubiona tawerna wątek zamknięty super wnętrze, obsługa i nowe jedzenie na sześć z plusem.
~stały klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Nareszcie! wątek zamknięty Przez parę ostatnich lat bywamy w Klipperze co najmniej raz w tygodniu. Także...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2012

Super - polecam gorąco wątek zamknięty Miła obsługa (pozdrowienia dla Magdy i Pani Marylki:-) dobre jedzenie i...
~Artur
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

DLACZEGO ;-/ ???? wątek zamknięty NIE MOGLAM UWIERZYC JAK TO ZOBACZYLAM -SUPER KNAJPA POSZLA Z DYMEM ;((( ,CZY...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Super koncert !!! wątek zamknięty w piątek na szantach była megafantastyczna impreza ze wspólnym śpiewaniem i...
~tadeusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lipca 2011

Zadowolona wątek zamknięty Super miejsce-nie wątpliwie! Ale ostatnio byłam na plackach z łososiem,...
~Ika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Najlepszy lokal na plaży w Trójmieście wątek zamknięty Klipper to wspaniałe miejsce ! Piękny widok, dobry klimat, wyjątkowa obsługa,...
~Student
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Polecam wątek zamknięty Jestem tam raz w miesiącu na spotkaniu z przyjaciółką. Herbata i placki...
~bergger
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

poza kilkoma mankamentami polecam bardzo wątek zamknięty Regularnie odwiedzam to miejsce, nie ukrywam, że przede wszystkim ze względu...
~marecki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

Super jest w Kliperze wątek zamknięty Świetna obsługa, prawie zawsze uśmiechnięta, pyszne jedzonko, no i oczywiście...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 grudnia 2009

super miejsce wątek zamknięty to fajne miejsce, bez zadęcia, dlatego lubię z nim napić się grzanego wina ze...
~tradycjonalista
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

Niezapomniany wieczór! wątek zamknięty Do Klippera często zaglądamy ze znajomymi-to miejsce które zawsze gwarantuje...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2009

wszedzie dobrze ale...nie ma to jak Klipper wątek zamknięty Dla mnie t fantastyczne miejsce na spotkanie ze znajomymi czy we dwoje...mila...
~mała czarna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

wszedzie dobrze ale...nie ma to jak Klipper wątek zamknięty Dla mnie t fantastyczne miejsce na spotkanie ze znajomymi czy we dwoje...mila...
~mała czarna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

nidgy więcej nie odwiedzę Klipera wątek zamknięty nikomu nie polecam tego miejsca. Wystrój fatalny, ryba okropna, frytki jakby...
~mezczyzna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 listopada 2008

W Klipperze jest najsympatycznej wątek zamknięty Bywam we wielu miejscach: ekskluzywnych, eleganckich, zwykłych, "tanich", ale...
~Rajder
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

50

wątków

do góry