Tawerna Klipper

Restauracje Bar na plaży

Gdańsk, Jantarowa 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabriela - opinia wątek zamknięty Od lat często gościmy w Klipprze (zimą też) i zawsze jesteśmy bardzo...
~Gabriela
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

P - opinia wątek zamknięty Świetny widok, cudowne miejsce. Obsługa minimalistyczna i trochę niechlujna,...
~P
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Sławek - opinia wątek zamknięty Miejsce bardzo klimatyczne, z fajną obsługą. Szkoda, i to wielka szkoda, że...
~Sławek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Jedzenie bardzo dobre ale... wątek zamknięty Odwiedzałam z siostrą tawernę kilkakrotnie. Ogólnie jedzenie jest bardzo...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Wstyd wątek zamknięty Do tawerny zawitałem wczoraj (05.04) razem z rodziną z racji tego, że w końcu...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

fajne miejsce ale obsługa z innego świata wątek zamknięty Dwie kawy i dwa nie dość, że wyszczerbione tależyki to w dodatku brudne....
~Mirek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Śledź z ziemniakami i kapustą za 23 zł !!! wątek zamknięty W sobotę 09.05 wybrałam się wieczorem, ze znajomymi do tej restauracji....
~Lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Miła i szybka obsługa. Pracują tam sami młodzi i sympatyczni ludzie. Jedzenie...
~Lechu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Godna polecenia! wątek zamknięty W czasie wakacji trafiliśmy z rodziną do Tawerny przypadkiem, szukając...
~viola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Oby tak dalej ! wątek zamknięty Byłem z rodziną w trójmieście na urlopie przez ostatnie dwa tygodnie,...
~Andrzej69
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Ale niespodzianka. Dzięki wielkie. wątek zamknięty Wczoraj 20.08. w środę zjedliśmy jak zwykle bardzo smaczny obiad:dorsz,...
~gdańszczanie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty Po dwóch latach przerwy zawitaliśmy ponownie i znowu tu wrócimy- smacznie ,...
~Turyści z Małopolski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Tragedia wątek zamknięty byłam wczoraj w tawernie- zamówiłam dorsza który okazał się jałową rybą w...
~tunik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Unikaj w sezonie! wątek zamknięty To co dzieje się tam w sezonie to tylko odstraszanie gości! Chamska obsługa...
~DonWas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Rewelacyjne miejsce wątek zamknięty ponownie zawitaliśmy w tym roku do tawerny w dniu 7 lipca. Nie ma do czego...
~rodzina z dziećmi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Dobre miejsce na piwo... wątek zamknięty Można przysiąść, wykąpać się, wypić piwo i tyle... Właściciele powinni...
~Jacol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Tu nie zjadłem dobrze wątek zamknięty Odwiedziliśmy dziś, moim zdaniem warto wybrać sie jedynie na piwo. Co do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

To juz nie bar to droga restauracja wątek zamknięty Lubilismy ten bar, często bywalismy w weekend. Po remoncie ceny skoczyły w...
~Gdanszczanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Najlepsza miejscówka nad morzem ! wątek zamknięty mój ulubiony rowerowy przystanek na jedzenie i odpoczynek w Gdańsku. Kuchnia...
~Jachu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Karolina - opinia wątek zamknięty Wybrałam się do Tawerny po przeczytaniu artykułu w GW, od razu przypadły mi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

50

wątków

do góry