Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tablet uszkodzony ,szukam serwisu Szukam namiaru na tanią naprawę tabletu.Mała dostała od mikołaja tablet HAIER...
~polanka
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Naprawa drukarki - gdzie? Czy ktoś zna miejsce lub osobę gdzie naprawie drukarke? Mam hp photosmart...
~Nikunia
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Xbox Live Gold w żabce - kupował ktoś? Kupował ktoś w sklepach Żabka Xbox Live Gold? Jest już dostępne w trójmieście...
~maxionik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

Gdzie naprawić lornetkę Kot zrzucił lornetkę z parapetu i od tego czasu obraz jest podwójny. Gdzie...
~maceio
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Nowa Oferta Plus - jak to funkcjonuje? Jak funkcjonuje nowa oferta Plusa, bo regulaminu na stronie nie ma, po...
~Darek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Szukam aplikacji do zostawiania śladów na ekranie przez kursor. Kiedyś pojawił się artykuł, nie pamiętam kiedy i gdzie, zawierający przykłady...
~Saj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Drukarka Canon Pixma IP1900 Od pewnego czasu moja drukarka Canon Pixma IP1900 nie pracuje prawidłowo,...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Konserwacja laptopa. Witam :P Jako, że jestem w Gdańsku od niedawna chciałbym się spytać bardziej...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

jakie konsole do gier polecacie chodzi o male konsole do samochodu jak się jedzie w dluższą podróż
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

dobry program komputerowy pomocny przy problemach w czytaniu może ktoś się zetknął? może być dla dyslektyka
~miki
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Skaner - gdzie? Potrzebowałbym zeskanować parę dokumentów czy ktoś by pomógł?
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Jak usunąć konto na fb? Czy ktoś mi poda info jak mogę usunąć konto na fb? Dzięki
~ja
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

komputerowiec, macie jakiegoś zaufanego? Witajcie Mam kilka spraw do zrobienia z moją elektroniką. Laptop strasznie...
~Katniss
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Jaki tablet do internetu? Taki do 1000 zł i najlepiej z wyświetlaczem 10". Planuję go używać jako...
~Pomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Laptop dla maturzysty - jaki? Chciałabym kupić synowi laptopa, nie bardzo się na tym znam, a to ma być...
~annka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

gdzie naprawić zegarek Seiko? Bateria mi się rozlała, czy to może być zwykły zegarmistrz, czy jakiś...
user_137693571692
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2013

Potrzebny informatyk Możecie polecić jakiegoś informatyka, może to być także student, Gdynia-Karwiny.
~syrenka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Internet Limes - ma ktoś? Jakiś czas temu firma Limes kładła kable u mnie na osiedlu. Czy ktoś z Was ma...
~Ukash_29
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

użytkownicy programów komputerowych Zwracam się do Was z prośbą. Pomóżcie mi znaleźć skuteczny program blokujący...
tekwar
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

poszukuję informatyka z dojazdem Witam,szukam dobrego informatyka ,który ogarnia Windows 8 .W moim laptopie...
~E.
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry