Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Pani Sandra (Wrzeszcz- manhattan), naprawdę fachowa pomoc i życzliwość,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

WojciechK - opinia wątek zamknięty Elegancka wymiana baterii polecam!
~WojciechK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Polecam punkt jak i serwisanta który widać ze pomimo wieku posiada dużą...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Polecam. Szybka, profesjonalna naprawa i do tego w dobrej cenie
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Nie polecam wątek zamknięty Zamówiona część nie pasuje do modelu pomimo pokazania pudełka od modelu . 3...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Daniel - opinia wątek zamknięty Na pewno nie polecam sieci GSM'ów TeleExpert np w Galerii Bałtyckiej czy...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Porażka wątek zamknięty Zostawione dwa te same telefony w celu przełożenia ekranu z telefonu...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim którzy chcą zabezpieczyć dobrze swój telefon. Mają...
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Odradzam wątek zamknięty W piątek kupiłam szkło ochronne do iphona7 za 70 zł (!!!) a następnego dnia...
~J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

tragedia wątek zamknięty 1 to zdecydowanie za wysoka ocena! Po 2 tygodniach dostalam telefon bez...
~Olga
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

UWAGA !! NIE POLECAM !! TOTALNA MASAKRA wątek zamknięty Oddałam do naprawy Samsung Galaxy Note 4 do wymiany szybki wyświetlacza....
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Niezadowolony klient wątek zamknięty oddałem do naprawy telefon, miał być gotowy na za 3 dni, po wizycie po tych 3...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Zdecydowanie, zdecydowanie NIE POLECAM! wątek zamknięty To co wyrabiaja ci panowie, to jakas kpina. Oddalem telefon na zdjecie sim...
~PB
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry