Widok

Ten film ujawnia skorumpowany mechanizm szczepionek

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Prof Maria Majewska zaskakująco odważnie ujawnia na filmie (cz. 1 i 2) kulisy skorumpowanego przemysłu szczepionkowego- http://tiny.pl/hxgr1
Warto to obejrzeć i skopiować zanim cenzura internetu to zablokuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skorumpowne szczepiony

Se obejrzałem i co?
I nic. Jest dobrze.
Wielcy tego świata robią wielką kasę. A możni tego świata sugerują wielkim tego świata jakimi narzędziami tę kasę mają robić.

Wielkie mi rzeczy.
Typowy łańcuch pokarmowy.
Mysz kradnie ziarna nie swojego zboża, kot kradnie cudze myszy, ja kradnę bezdomne koty. Diabeł skubie mą duszę.

Mój szczypiorek w skrzynkach na parapecie okiennym nie jest chyba skorumpowany.
AAAA o szczepieniu piszesz a nie o szczypiorku. A co to jest to szczepienie?


ps nie mam czasu na bzdety, przeczytałem 3 strony książki "Der Steppenwolf" (wilk stepowy) Hermann'a Hesse. Zapowiada się ciekawie.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Książeczka cuś w stylu:

"
(...) właściwością samobójcy jest to, że swoje „ja” – obojętne, słusznie czy niesłusznie – odczuwa jako szczególnie niebezpieczny, niepewny i zagrożony element natury, że wydaje mu się, iż stale, w sposób niezwykły jest narażony i wystawiony na niebezpieczeństwo, tak jak gdyby stał na szczycie skały, gdzie słabe pchnięcie z zewnątrz lub drobna słabość od wewnątrz wystarczą, by strącić go w próżnię"

(Hermann Hesse )

ps zaraz łyknę tę książeczkę.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2442 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

do góry