Tenet

Wróżka

Gdańsk, Gdańsk

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty Do Pani Asi trafiłem w kompletnej rozsypce po rozwodzie i bankrutującej...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Nie polecam.. w sumie niewiele wiem. Wróżba na najbliższe dni się nawet nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty P. Joanna to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Wróżby z przed 5 lat się...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Men 34 - opinia wątek zamknięty Byłem sceptycznie nastawiony, bo od dłuższego czasu coś sie działo z moim...
~Men 34
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

Przemysław - opinia wątek zamknięty Byłem dzisiaj u Pani Joanny. Wspaniała kobieta, miła i bardzo przyjacielska....
~Przemysław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Gosia - opinia wątek zamknięty Pani Asia jest wspaniała od pierwszej wizyty poczułam się bezpiecznie ,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Anonimowy - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i konkretna osoba. Trafne wróżby i rady. Byłam kilka rady...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

ANGIE - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Pani Asi, gdy mój świat rozlecial się na kawałki. Z traumatyczna...
~ANGIE
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Czarodziejka wątek zamknięty Pani Asia jest prawdziwą Czarodziejką. To dobra, życzliwa osoba,która nigdy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm ! wątek zamknięty Polecam panią Asię wszystkim tym, którzy potrzebują zrobić porządek w życiu....
~Pati
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

Szczęśliwa wątek zamknięty Moje życie było pasmem szczęścia w nieszczęściu z przewagą nieszczęścia...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

to nie magia i cuda to realna pomoc wątek zamknięty wiedza i szeroka świadomość to mnie ujęło , sprawdzalność 100 procent....
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

POLECAM !!!! wątek zamknięty Pani Joanna to porostu pierwsza liga jeśli chodzi o wróżki .
~Mariusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Duże rozczarowanie, zerowa sprawdzalność.. wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum postanowiłam wybrać się do wróżki...
~Oszukana
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Wspaniała kobieta wątek zamknięty Byłam kilka razy u Pani Joasi. Dzięki niej z optymizmem patrzę na świat. Wie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Wybór należy do Was, ja osobiście polecam wątek zamknięty Zawsze byłam raczej sceptycznie, nastawiona do tematyki tarota,...
~OdmienionA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Wróżba meilowa wątek zamknięty Podziwiam i szanuję Tenet za Jej dar i inteligencje. Trafiła w sedno z moimi...
~quqa80@gmail.com
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Bardzo duże serce i skuteczna pomoc wątek zamknięty Pani Asia jest najbardziej skuteczną wróżką jaką znam, a korzystałam z usług...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Dziękuje! wątek zamknięty Komentarz pod spodem... Rozczarowanie? Jakie rozczarowanie?! Pani Asia jest...
~Inżynier
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Polecam z całego serca. wątek zamknięty O kilku lat, kiedy mam trudne decyzje udaje sie do tzw. wróżek. U Pani Tenet...
~Michalina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry