Widok

Tequila w Rumii

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanko, czy w wyzej wymienionym lokalu Tequila w Rumii mial juz ktos wesele lub bawil sie na weselu? Jak ocenia to miejsce, organizaje, jedzenie itp? Prosze o wszelkie informacje i z gory dziekuje. Pozdrawiam. Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam w ubiegłym roku na weselu, sala ładna duza ładnie przystrojona, ale był jeden duzy minus tej knajpy - jedzenie. Na obiad ziemniaki były przesolone , frytki zimne, a miesa niedopieczone, na dodatek rostbeaf z boczkiem był niezwieży i brzydko pachniał. Na zakąski to oprócz sałatki prawie wszystko było w galareci; jaja w galarecie, szynki w galarecie, miesa w galarecie . Ja np nie lubie potraw w galarecie i musiałam sie zadowolic wedzonym łososiem którgo było jak na lekarstwo, pod wieczór dania nie były uzupełniane, Ogólnie obsługa była miła. ale te problemy z jedzeniem wynikły dlatego ze na górnej sali było tez wesele i nie nadązali ze wszystkim,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojojoj, mi sie wlasnie ta sala na gorze sie podoba, no ale slyszalam wlasnie, ze kazda sala ma oddzielna kuchnie i przez to rozumialam, ze tez kucharki i reszte obslugi. Co do tych przystawek w galarecie, to faktycznie wlasciciel strasznie polecal te potrawy i duzo, ale my sie buntowalismy, ze nie lubimy i z doswiadczen z innych wesel to zawsze zostaje. No, ale najbardziej mnie przeraza, ze przesolone, zimne, niedopieczone itp.... Jak temu zapobiec:(. Dzieki jednak, ze wyrazilas swoja opinie, teraz mam myslenie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie bawiłam na tej sali na dole, po schodzkach sie schodziło. Szczerze to potrawy w galarecie są specjalnie polecane ponieważ mozna je zrobic dużo szybciej i stoja sobie spokojnie w chłodni. Jak by były nie polewane galaretą to np wędlina czy jajka szybciej obeschną i takie potrwy musieliby robic w dniu wesela a nie szybciej,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak to jest jasne, ale ja im nie popuszcze :). Moze jednak znajdzie sie jeszcze ktos kto tam imprezowal i wie cos jeszcze? Pozdrawiam. Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam się tam dowiadywać.Powiedzieli,ze poniżej 60 os to nawet nie robią czyli jesteś zmuszona mieć te 60.Cena to chyba 120zł za osobę.Głównie dania w galarecie,ale podobno na tyle jest tam dużo jedzenia że zabierasz jeszcze do domu.Co do DJ to nie wiem.Salę mają fajną.Byłam tam na stypie :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry