ja posiadam, niestety nie tomme tippee, ale pasuje do tych butelek, bo sama uzywalam
jeśli bylays zainteresowana to zrobie fotke - odbior gdansk jasien
cena 10zł
00
~Ola
91.224.224.*
(12 lat temu) 7 lipca 2013 o 20:05
Hej,
Posiadam takie termoopakowanie.
Jeżeli jesteś zainteresowana kupnem podaje maila: olinka0@poczta.onet.pl