Thai Thai

Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
m. - opinia bardzo ładne miejsce, na prawdę ma klimat orientalny / azjatycki. Wrażenie...
~m.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

p. Robert - opinia wątek zamknięty Nie warto, porażka W dniu 16.01.2022 ok godz. 17 wraz z rodziną byliśmy w...
~p. Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 stycznia 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Pierwsze słowo jakie nasuwa mi się po wizycie w tej restauracji to...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Pomyłki się zdarzają, wątek zamknięty podano mi zupę z krewetkami, a zamawiałam z kurczakiem. I nie w tym jest...
~cala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Sami zdecydujcie wątek zamknięty Dziś odwiedziłam Thai Thai - jedzenie przepyszne - tu zdecydowana 5! Ale......
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2017

bylem tydzien temu polecam bardzo smacznie ale drogo wątek zamknięty dwa razy w roku odwiedzam Sopot z zona. Za kazdym razem odwiedzamy thai thai...
~Grazyna i Janusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Jedyne miejsce w Trójmieście wątek zamknięty O jakości tego miejsca niech świadczy ilość gości. Jedzenie niezmiennie na...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Z autentyczną kuchnią Taiską to nie ma nic wspólnego. wątek zamknięty Dania tak spolszczone, że aż niesmaczne. Rozumem, że do polskiego podniebień...
~Igosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Nie polecam. Okropne jedzenie nie za tą cenę wątek zamknięty Nie smaczne i dość drogie. Korzystaliśmy kilka krotnie niestety żadne z dań...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

BARDZO POLECAMY! wątek zamknięty Niestety jest dość drogo, ale tylko jak uzbieramy sobie wraz z dziewczyną...
~mmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

fatalnie wątek zamknięty dawno nie spotkałam się z tak niesmaczną kuchnią tajską. zamówione dania...
~Marika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

słabo, niesmacznie, nijak wątek zamknięty mieliśmy okazję spróbować większości dań z menu i niestety większość smakuje...
~lucianoo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

raczej nie wroce wątek zamknięty Niestety , jedzenie mimo iz gotowane przez Tajow , nie jest nawet w połowie...
~Blanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Liczyłem na poprawę wątek zamknięty Srodze się zawiodłem. Lokal nieprzystępny. Przy kilku klientach kelnerzy nie...
~Łukasz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2012

hmmmm wątek zamknięty Bylam wielokrotnie. Obsluga kiepska. Jedzenie dobre ale chyba nigdy nie...
~darijka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

SZOK! wątek zamknięty Witam. Przed chwilą przeczytałam kilka opinii na temat restauracji Thai Thai...
~Justyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Zawiodłam się wątek zamknięty Do tej restauracji trafiliśmy po tym, jak kilku szefów kuchni poleciło ją w...
~kalonji
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

poprawcie jakość obsługi wątek zamknięty Jedzienie w restauracji uważam za bardzo smaczne i to tyle w temacie. Bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

tylko dla tych, którzy nigdy nie byli w Tajlandii (!) wątek zamknięty Klimat restauracji całkiem fajny. Ceny - bardzo wysokie, ale jak idziesz do...
~dit
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

FATALNA OBSŁUGA!!! wątek zamknięty Jedzenie, wystrój rewelacja. Natomiast jeżeli chodzi o obsługę,to nie raz...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

49

wątków

do góry