Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
obrusy!! wątek zamknięty nie rozumiem dlaczego w takiej restauracji zamiast obrusów leżą na stołach...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

Totalna porażka wątek zamknięty Raczej z żoną nie jesteśmy wybredni, ale to co nas spotkało w tej restauracji...
~Zniesmaczony klient
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Tivoli w Sopocie - tylko dla cierpliwych wątek zamknięty Obsluga beznadziejna. Kelner zdaje sie byc nieobecny i rozproszony, jego...
~Kaska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

Wolno ale warto wątek zamknięty Bylismy pierwszy raz na rodzinnym obiedzie, przy okazji spędzania urlopu w...
~S.k. Modrach
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Wybrałam się dzisiaj z partnerem na romantyczny obiad... Po wejściu na salę...
~Insomnia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

nie polecam nikomu! wątek zamknięty wyjście do tej restauracji planowałam od dawna, aż w końcu znalazł sie...
~nc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Wyśmienite dania wątek zamknięty Byliśmy z żoną pierwszy raz. Wcześniej jadalismy w WH w Sopocie, ale jakoś...
~Bartosz Jakubczyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

Zdecydowanie nie włoska wątek zamknięty Kilkakrotnie wybierałem się do tej restauracji, głównie kuszony wystrojem...
~B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

grupon wątek zamknięty Skorzystaliśmy z oferty Groupon. Bardzo dobre jedzenie, ładnie podane, miła...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

nie można wykorzystać grouponu! wątek zamknięty W związku z niemożnością (3krotną) realizacji gruponu odstapiłem od umowy....
~mikewazowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

atmosferę tworzą ludzie, szkoda że nie tu! wątek zamknięty Przestrzegam wszystkich przed planowaniem miłej, a nie daj Boże romantycznej...
~ztrojmiasta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

LEKCEWAZENIE I BEZCZELNOSC ! wątek zamknięty ODRADZAM, odradzam ten lokal. Powodem jest jak w tytule. Klient to INTRUZ !...
~wojciech pohl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Tragedia wątek zamknięty Razem z narzeczoną wybralismy sie na kolacje wykupiona na grouponie i...
~greg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

POZYTYWNE ZASKOCZENIE wątek zamknięty Biznesowe spotkanie ,kelner poleca krewetki w sosie balsamicznym,ze świeżym...
~Sławomir-Gdańsk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Tragedia - uwaga !!! Na tak zwaną kolacje z Grupona wątek zamknięty Witam, chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcą się tam wybrać. Wykupiłem...
~Seba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Zimno i bez klimatu wątek zamknięty Byłem dziś na kolacji z żoną. Nie dokładam się do ocen dotyczących ceny, bo...
~MM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

TRAGEDIA wątek zamknięty Witam, chcialabym sie odniesc do mojeje piatkowej wizyty w owej restauracji....
~marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Po tej klasy restauracji NIE SPODZIEWALEM SIE TAK SZYBKIEGO ROZWOLNIENIA!!!! wątek zamknięty Lubimy wloskie jedzenie lokal jest swietnie polozony postanowilismy...
~Gdanszczanin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2011

Polecam wątek zamknięty Miła atmosfera,stylowe wnętrze budzące zachwyt prosta karta ,ale dania...
~Gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

BG - opinia wątek zamknięty Zupełnie nie rozumiem ocen i zachwytów poniżej. Mieszkam w Trójmieście, ale...
~BG
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

55

wątków

do góry