Tlenoterapia?
~Karolinka
188.147.103.*
(6 lat temu) 29 lutego 2020 o 09:19
Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór hiperbarycznych, ale np. można też mieć koncentrator tlenu Oterapia do użytku domowego. Czy jest jakaś różnica w terapia? Czy czymś się różni komora a koncentrator?
0
0