Tłusta Kaczka

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Spółdzielcza 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
anna - opinia Kiedyś jak pierwszy raz lokal został otwarty, to kaczka była pyszna. Na...
~anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

jah - opinia porcje coraz mniejsze ( zimne !!) oraz drogie , nie wspomne o 'serwisie' 20...
~jah
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2022

sąsiadka - opinia Pyszne jedzenie. Wszystko psuje beznadziejne pieczywo, naprawdę nie...
~sąsiadka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2022

B - opinia Mała porcja w stosunku do dużej ceny dlatego pusta sala w porze obiadowej.
~B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2022

Grzegorz - opinia Niezły wystrój, klimat oraz obsługa. Potrawy smaczne. Jednak ceny,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

tłusta kaczka w gdyni wątek zamknięty byłam z rodziną , z rezerwacją nie było problemu, wspaniała obsługa, z racji...
~teresa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2019

Super wątek zamknięty Bardzo ładna restauracja, obsługa dobra choć mogłaby być bardziej...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Niestety ale Restauracja Tłusta Kaczka jest bardzo przeciętnym miejscem gdzie...
~Pepetka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

słabo wątek zamknięty kiedyś była to najlepsza restauracja w trójmieście obecnie bardzo mizerna,...
~mk.michall
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Pierwsze wrażenie rewelacja jeśli chodzi o wystrój, chociaż chciałoby się...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Bylem , jadlem , nie wróce bo nie ma po co wątek zamknięty Zacheceni jak wielu opiniami odwiedzilismy lokal i podobnie jak wilelu juz...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Ostatni raz - niestety wątek zamknięty Byłam stałym klientem, niestety po dzisiejszej wizycie już nigdy nie wrócę....
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Bardzo przeciętne jedzenie wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta i raczej ostatnia w tej restauracji. Jedzenie bardzo...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Restauracja na wysokim poziomie zarówno obsługi jak i potraw. W takim miejscu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Tłusta pomyłka wątek zamknięty Restauracja stylizuje się na ekskluzywny adres dla elitarnej klienteli. Czar...
~Conde de Montacargas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Bardzo wykwintne jedzenie wątek zamknięty Jedzenie pierwsza klasa - była to najlepsza kaczka, którą jadłem w życiu....
~Olaf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Totalne rozczarowanie... wątek zamknięty Wybraliśmy się na rodzinny obiad. Klimat i wystrój restauracji przyjemny,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

A ja byłam pozytywnie zaskoczona. dostałam świetny prezent na rocznicę wątek zamknięty było rewelacyjnie! Mąż zaprosił mnie na naszą 10 rocznice slubu do Tłustej...
~noczesc@poczta.onet.pl
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

hmm :) wątek zamknięty Po opiniach znajomych w ostatni weekand poszlismy po raz pierwszy do...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Trzymają poziom wątek zamknięty Regularnie odwiedzam ''tłustą'' z rodziną. Restauracja trzyma poziom, polska...
~Jacek&Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry