Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zbigniew - ocena Idąc na ten kurs nauki kategori A myślałem że potrafię jeździć na motocyklu...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 czerwca 2024

Dorota 45+ - ocena Wybrałam szkółkę po przeczytaniu opinii. I nie żałuję. Godna polecenia!!! Oba...
~Dorota 45+
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 kwietnia 2024

Adaśko - ocena Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do TomDrive ! KAT. A zdana za 1x !...
~Adaśko
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 maja 2024

Evo - ocena Tomasz nauczył mnie jeździć na motocyklu, a to znaczy, że każdego nauczy. Nie...
~Evo
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 maja 2024

Remigiusz - ocena 2 lata temu robiłem kurs u Pana Tomka na kategorie A2, zdane za pierwszym...
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Łukasz - ocena Bardzo dobry kontakt, dogodne godziny jazdy i egzamin zdany za pierwszym...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Magdalena - ocena Najlepsza szkoła jazdy w mieście! Profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 lutego 2024

Monika - ocena Gorąco polecam szkołę jazdy TomDrive Tomasz Boroch, gdzie nauczyłam się...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Ola - opinia Najlepsza szkoła nauki jazdy na motocyklu w województwie. Instruktorzy to nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2023

Piotr - opinia Świetna szkoła jazdy, bardzo dużo się nauczyłem. Polecam wszystkim
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2023

Pan Be - opinia Polecam wszystkim nauczą wszystkiego co potrzeba żeby zdać egzamin i żeby...
~Pan Be
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

Julia S - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy na jaką można trafić w Trójmieście. Pan Tomek najpierw...
~Julia S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 czerwca 2022

Miłosz - opinia wątek zamknięty Doskonała szkoła do nauki i doszkalania technik jazdy, polecam każdemu.
~Miłosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2022

Mi mi - opinia wątek zamknięty Wyjątkowy instruktor. Wszystko jest proste dzięki jasnym i konkretnym...
~Mi mi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2022

Piotrek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, zdałem bezproblemowo za pierwszym razem nie popełniając...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Jaro - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam bardzo dobry instruktor nauki jazdy oraz techniki
~Jaro
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam! Robiłam kat A i B oba zdane za 1
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Norbert - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła. Kurs zakończony szybko, egzamin poszedł gładko. Instruktor...
~Norbert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry