Tom's Diner

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 47

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest fajnie wątek zamknięty Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo miła obsługa. Czekaliśmy ok 40 minut na...
~Zadowolony Waldy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Najlepsza Restauracja w Trójmiescie ! wątek zamknięty Dla tych hejterów co negatywne opinie wystawiają to krzyż na drogę widać ze...
~misieeeeek111
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Jest Bardzo Smacznie wątek zamknięty Nadal to miejsce zachwyca i zachęca do odwiedzin !! Trzymajcie tak dalej, a...
~Dziewczyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

MEGA! wątek zamknięty Byliśmy pierwszy raz. Super klimat, jedzenie i obsługa. Burger i papryczki...
~Gość
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Ogólnie OK + wątek zamknięty Nie będę narzekać, byliśmy 2razy, w tym roku co prawda nie, ale niedługo znów...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

~Carina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Obsługa klienta. wątek zamknięty Witam, niestety ostatnia wizyta w lokalu Tom's dinner nie była przyjemna....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Jestem zadowolony, bardzo dobra restauracja wątek zamknięty Ostatnio przypadkowo trafiliśmy tam z rodzinką (4 osoby w tym 2 dzieci -> 0,5...
~bamberix
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Smacznie i ta obsluga! wątek zamknięty Bywam w Tom's regularnie i nigdy nie naciolem sie na smak lub jakosc...
~tom1ak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Pysznie! wątek zamknięty W Tom's Diner bywałam już kilkakrotnie i za każdym razem wychodziłam...
~Alen
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Pycha!!! wątek zamknięty Obsługa super, kelner bardzo miły i pomocny. Jedzenie smaczne i bardzo duże...
~Mika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

jedzenie niestety bez smaku a obsluga bardzo slabo wątek zamknięty nie polecam!!! zupa pomidorowa koszmar, cheeseburger bez smaku cieknacy woda....
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Niestety wątek zamknięty W tą niedzielę niestety ponownie się zniesmaczylem brakiem Toms chicken, jak...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Zachwycona wątek zamknięty Serdecznie polecam tą restaurację. Byłam w niej już kilkakrotnie i ani razu...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Super wystroj, hamburgery wyjątkowo słabe wątek zamknięty Z góry mówię, że nie jestem specem od hamburgerów, ale ten, który dzisiaj...
~12q
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Brak tylko dobrego jedzenia poza tym super. wątek zamknięty Lokal fajny. Pani blondynka przemiła... Brak tylko dobrego jedzenia. Porcje...
~Figi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

swietna restauracja! wątek zamknięty Pierwszy raz byliśmy z mężem na obiedzie i byliśmy stuprocentowo zadowoleni....
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Smaczne miejsce. wątek zamknięty Fachowa obsługa, poprosiliśmy o podanie najpierw przystawek, następnie dania...
~Karola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Wizyta w lokalu należała do udanych. Zarezerwowany stolik czekał na nas....
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

super wątek zamknięty Trafiłam do tej restauracji przypadkiem, byłam w Gdyni i potrzebowałam zjeść....
~Bożenka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

34

wątków

do góry