Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM ZDECYDOWANIE! wątek zamknięty Witam, mialem problem z instalacja radia w aucie. Po kontakcie telefonicznym...
~Tomek VW Golf
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Tadeusz - opinia wątek zamknięty To był już kolejny alarm zakładany w tej firmie. Od lat moje samochody są...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Autoalarm i zabezpieczenia wątek zamknięty Parę lat temu w zakładzie TOPCAR montwałem autoalarm i zabezpieczenia przed...
~ZD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

AUDI A3 Tylko TU !!!! wątek zamknięty Montaż alarmu poszedł szybko sprawnie.Obsługa była miła a ceny przystepujące...
~S3
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

nieudana próba kradzieży wątek zamknięty W kwietniu 2012 zamontowałem kompleksowy system alarmowy do samochodu VW...
~Edward Konieczny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Autoalarm - malo profesjonalnie wątek zamknięty Montowałem u nich alarm SEO do VW Polo i musze przyznac ze alarm zostal...
~kamaz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

Seat Toledo III - Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zakładałem w innym zakładzie czujniki parkowania i niestety jeden padł. Jak...
~adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Audi A6 wątek zamknięty Niedawno Panowie z TOPCAR montowali alarm w moim samochodzie. Od początku...
~Chudy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Audi A6 wątek zamknięty Niedawno Panowie z TOPCAR montowali alarm w moim samochodzie. Od początku...
~Chudy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

vw polo 2012 wątek zamknięty w firmie top car montowałem juz 4 autoalarmy zawsze asystuje przy...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Honda wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z alarmu w moim samochodzie którym jest Honda Civic...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

POLECAM 6/6 !!!! // SEAT IBIZA V autoalarm wątek zamknięty Byłem wczoraj w TopCar Autoalarmy i muszę przyznać, że jestem bardzo...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

AUDI A6 wątek zamknięty W TopCar montowałem alarm do Audi A6 - chłopaki z obsługi polecili mi...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Jestem posiadaczem 2 Volkswagenow.Pierwszego,tj.Passata rocznik 2004 model B5...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

POLECAM wątek zamknięty Jestem posiadaczem BMW E36. W firmie Top Car montowałem autoalarm, z usługi...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

autoalarm wątek zamknięty Montowałam w porsche carrera rocznik 2010 autoalarm i system antynapadowy -...
~Hanna B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

ZDECYDOWANIE POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, montowałem autoalarm u siebie w VW...
~Mario
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

POLECAM!!!! wątek zamknięty POLECAM w 100%, profesjonalnie, miło i szybko jak na tyle pracy. Montowałem...
~stanik83
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Montowałem autoalarm w Golfie 4 z 2000 r. Dodatkowo dodali gratis odcięcie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

alarm wątek zamknięty juz drugi samochod zabezpieczylem w tym warsztacie ,bardzo prefosialne...
~marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
252

postów

244

wątków

do góry