Widok

Tort weselny - kto doradzi???

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej,

prosba o poradę, gdzie w Gdańsku zamówić normalny i smaczny tort na 100 osób? :-) Może i ceny mniej wiecej znacie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sowa - moje ulubione smaki pralinowy i truflowy. Ok. 40 zł/kg. Wychodzi drogo (bo te torty są ciężkie), ale mają cudne dekoracje i torty są naprawdę przepyszne. Lżejsze są smaki amaretto i królewski, też pycha.

Tańsze, moim zdaniem brzydsze i zupełnie zwyczajne, ale też smaczne i godne polecenia są torty od Szydłowskiego.

W Gdyni moją ulubioną cukiernią są Delicje, tam też jest kilka świetnych smaków, np. tort bezowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w-z cukiernia przy ogarnej bardzo dobre ciasta i ceny przystepne polecam.

[/img][/url]]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepyszny jest od Szydłowskiego. Smak naprawdę rewelacja. Natomiast co do wielkosci i ceny to tylko telefon do cukierni, bo szczegolow nie znam. Najlepszy tort jaki w zyciu jadlam.

image
image

[/URL][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, dziwnie, ale odpowiadajac zalozyl mi sie nowy watek :-(

Tak wiec... napisze jeszcze raz...

Dzieki za info :-) i bardzo mi się podoba tort na zdjęciu. Taki skromny a zarazem elegancki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.deserlandia.pl

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieliśmy ten sam tort co Asinek, był przepyszny, lekki, rewelacja!!i do tego ślicznie udekorowany, skromnie, ale ze smakiem:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyglada na baaardzo smaczny :-)

A jaki to smak??? Śmietankowy...hmmm???
Tak satwiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ładny, ile płaciliście za kg?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smaki były do wyboru, my mieliśmy każde piętro inne, na pewno jedno truskawkowe, a reszty nie pamiętam, ceny też nie znam, bo zamawiał dla nas lokal, w którym było wesele, ale wystarczy zadzwonić, na pewno podadzą cenę. Szczerze polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SOWA, my mielismy 5 smakow: pralinowy, czarny las, krolewski, truskawkowy, i chyba amaretto:), niebo w gebie, byl przepyszny i na dlugo pozostal w pamieci wszystkich gosci, a wzor to weselny taniec, z takim fikusnym stojakiem:)

WYMARZONA SUKNIA NA TWÓJ ŚLUB:)
http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-suknie-z-salonu-Marietta-t222164,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
SOWA
krolewski mniaaam najlepszy smak, mielismy tez truflowy i truskawkowy
kilogram kosztowal 36 zl.Tort byl na 70 osob, Kosztowal w calosci 300 zl z figurka z bialej czekolady.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecem cukiernie "Alicja" w Kiełpinie!!!! ciasta rewelacja, a co do tortu to każdy z gości przyszedł po dokładkę :-)))))) na samą myśl mi ślinka leci hi hi Ceny są super konkurencyjne!!! Ciasta są dowożone na miejsce! dla zainteresowanych podaję namiary: Cukiernia "Alicja", ul. Kochanowskiego 28B, tel. (058) 6841334

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asinek, julia - piekne miałyście torty

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołączam się do Dori, jednak na mnie większe wrażenie robią stojące przy nich panny młode :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam cukiernie w Pruszczu Gdańskim WENT. tort przepyszny - niegy nie jadam, na wlsanym weselu sie skusilam i wzielam dokladke hehe. ceny przystepne i obsluga bardzo mila. szczerze polecam:)
cukierniawant.pl

oto nasz tort. dekoracja jaka sobie zarzyczysz. my mieliesmy kazde pietro inny smak.
image

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygrzebałam jakiś stary wątek żeby nie zakladac nowego znowu w podobnej tematyce :)


otóż mam pytanko, czy któraś z Was miała tort wiosenny zachwyt z Sowy? to taki tort pomarszczony z truskawkami na wierzchu ( cos w stylu welonu panny młodej)

zdecydowaliśmy się na ten tort, ale moje pytanie dotyczy jego "rozmiarów" i poziomów, więc jak ktoś może pomóc to będę wdzięczna :)


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem zainteresowana tortami;). Jak duży powinniśmy kupić tort na 60 osób? No i jak ogólnie kształtują się ceny za 1 kg, bo nie mam za bardzo rozeznania. Piszcie więc, co wiecie;).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten na który my się zdecydowaliśmy kosztuje 45 zł za kg, zresztą jak każdy w sowie :)

ja biorę tort na 80 porcji.


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile kg wyszło na 80 osób?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz w Sowie podają na porcje nie na kg,ale coś mi się obiło o uszy, że liczy się 100g na osobę, czyli na 80 osób tort powinien mieć kolo 8kg


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz tort z sowy - na około 60 osób
image
dla mnie jak tort- to tylko od nich

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OOOO RABITKA śliczny!! który to "model" ja się właśnie chciałam kogoś zaczytać czy tort na 80 osób będzie 3 piętrowy czy 2 bo jedna z pań w cukierni powiedziala ze jeśli zamawia się tort na 80 osób to jest on już tylko 2 piętrowy.


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są dwie opcje u sowy - albo każde piętro jest na osobnej podstawce - i wtedy każdy smak jest ok, jeśli chcecie takie schodki, ze kolejne pietro stoi na poprzednim, to tylko niektore smaki sie nadaja.

tydzien temu pytalam o ceny 49zl/kg

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tort o przesłodzonej nazwie"anielska róża" :) , a co do tego ile pięter na ile osób to szczerze powiem , że nie pamiętam jak to dokładnie było. ale uważam że panie co pracują w sowie są bardzo dobrze zorientowane, tak czy siak polecam te torty. Może do najtańszych nie należą , ale liczy się też jakość :)
Pozdrawiam,

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest tak źle z tą ceną :) 45zł za kg u mnei w sowie :) a tort ma ważyć okolo 7 - 8 kg więc da się przeżyć :)

my na bank będziemy mięli tort od Sowy, 3 piętra - pralinowy, czekoladowy i królewski

:)


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponowałabym jeden z nich wymienić na jakiś owocowy , tak dla odmiany, niekórzy wolą poprostu owocowe. No ale zrobisz jak zechcesz,niemniej pralinowy to najlepszy wybór.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki tort jest lepszy, łatwiejszy do pokrojenia itp. - na oddzielnych talerzach czy taki nałożony jeden na drugi?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
generalnie to niewiem który się lepiej kroi , poniewaz stwierdziłam,że ukroimy pierwszy kawałek , a resztą nie zamierzałam sie przejmować, bo odgórnie postanowiłąm że zrobią to kelnerki.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sowie wszystko jest przepyszne. polecam tort królewski - smietankowy z biała czekoladą - prosty smak, prosty, ale jak pyszny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My równiez bedziemy mieli tort od Sowy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny właśnie wróciłam z Sowy, pracuje tam moja kolezanka więc uzyskalam wszystkie wyczerpujące wiadomości i niestety :(

zdecydowałam się zamówić u nich WSZYSTKIE ciasta na wesele, łącznie z tortem. No i co do ciast to super bo wyszlo 1450zł za 7 gatunków, ale gorzej z tortem :(

wymarzyliśmy sobie wiosenny zachwyt albo welon panny młodej, 3 smaki - pralinowy, czekoladowy i królewski, ale niestety taki tort kosztowałby ponad 700zł :((

wscieklam sie bo Tomkowi bardzo zależało właśnie na tym torcie... chyba pozostanie nam wybrać inny "model" i lżejsze smaki :((

nie lubie tortów na stelarzach,ale chyba taki tylko pozostanie... co myslicie o WESELNYM TAŃCU??


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olenka 21, wszystkie torty od Sowy to male "arcydziela", wiec nie wazne co sie wybierze to i tak bedzie pieknie :-).
Ale wiadomo, ze kazdy ma swoje typy...
Weselny taniec wyglada slicznie i robi wrazenie, bo jest wysoki, dzieki temu stelazowi.

Ja tez sie przymierzam do Sowy, i moje typy to podobnie do ciebie: wioseny zachwyt i welon pany mlodej. Ale podobaja mi sie tez egzotyczne wesele i czekoladowe szczescie....

Czy te torty na stelazu kosztuja mniej niz te bez? Tak zrozumialam z twojej wypowiedzi...


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chcialam czekoladowe szczescie na poczatku ale okazalo sie ze robią go tylko na 120 porcji a dla nas to za duzo...
jesli chodzi o ceny to chodzi o to ze na tych tortach ze stelazami mozesz sobie wybrac lżejsze smaki, np bezowy, czy też smaki z bitą smietana ( ktorym nie moglas wybrac przy tortach polanych tą masą marcepanową)
generalnie cena tortu zalezy od tego jakie gatunki sobie wybierzesz i czy są one "z natury"ciężkie, tak jak np. mój wymarzony pralinowy smak :), czy trufla

w końcu chyba zdecyduję się na weselny taniec i pokolei smaki będą takie:

bezowo-kawowy, pralinowy i luwr..

ciekawe ile to wyjdzie... :/


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale pyszne te torty...

uwielbiam ciacha od Sowy

a Luwr jest przepyszny :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa, juz rozumiem jak to dziala :-)
Szkoda ze czekoladowe szczescie tylko na 120 osob, my bedziemy miec trzy razy mniej, wiec juz odpada...
Ale generalnie to najbardziej podobaja i sie te ktore wygladaja jak "przykryte".
Na dzien dzisiejszy zdecydowalabym sie na Welon panny mlodej, tylko z czerwonymi rozami, ale to chyba mozna sie dogadac...
Co do smakow jeszcze nie wiem, wybiore sie tam przed swietami wielkanocnymi z moim M, gdy bedziemy w Polsce


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcielismy mieć ten, nasz wymarzony :

image



ale chyba będzie trzeba wziąć ten( tylko inaczej przebrany, bo takie kwiaty mi sie nie podobaja)... :

image


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widziałam ślubny tort od SOWY (chyba classic) przybrany owocami. Wyglądał CUUUUUUUDNIE , tak świeżo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rabitka prześliczny tort (a tło zdjęcia to chyba Godding) :) czyli tam gdzie my
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olenka 21 - czy możesz powiedzieć coś o cenach ciast z sowy (cena za blachę czy za kg itd)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak , to tło z Goddinga :) dobry wybór Polcia

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny są za kg, torty weselne WSZYSTKIE kosztują 45zł za kg, a reszta ciast to już wiadomo różnie, ale w granicach 25- 35 zł za kg


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze pytanko - czy przy zamawianiu większych ilości można negocjować jakiś rabat? Czy podali Tobie ceny jak przy sprzedaży detalicznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoras z Was miala ten wiosenny zachwyt .... zastanawiamy sie nad tym ile taki torcik moze miec wysokosci, a ile ten na stelarzu, weselny taniec.. chcialabym jednak zeby ten tort byl widoczny :)


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wspomnialam o rabacie to pani usmiechnela sie i powiedziala, ze nie, nie :) a szkoda bo jakbym miala zamowic u nich wszystko za okolo 2000zł to liczylam na jakis rabat...


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmt tort z cukierni Alicja z Kiełpina. Przepyszny i tani (23 zł za kg)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może się uda troszkę większy:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogę prosić o namiary na tą cukiernię??
Wasze opinie są bardzo kuszące :)
pozdrawiam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
patilek na którą :)?


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie SOWA ale truflowego nie polecam bo mi nie smakował, ale wiadomo kazdy ma inny gust wiec proponuje isc i sprawdzic czy mozna kupic w kawałku, sprobujcie sobie smaki bo kazdy lubi cos innego ;-) pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na SOWĘ oczywiście :D

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie ze zdecydowanie SOWA,u nas to żaden inny nawet w grę nie wchodził. tylko szkoda, ze ten co chcemy bedzie nas kosztował 700zł...ale cóż raz się żyję :P


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy cala ta cukiernia sowy ma jakas strone w necie?
chcialabym rzucic okiem

dzieki :)

ps. - juz od samego patrzenia na te slodkosci mozna sie nabawic cukrzycy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sowa wiem ze jest w Gdańsku Przymorzu niedaleko SKM, no i w Rumi,w centrum Auchan. jesli chodzi o stronke to

www.sowa-cukiernia.com.pl


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.sowa-cukiernia.com.pl/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki znalazlam. dobrze ze jestem po obiedzie, ale cudenka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry