Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POMIESZANE wątek zamknięty najpierw była cola w wyszczerbionej szkalance która to została wymieniona...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 września 2015

Moi kochani! wątek zamknięty Całkowicie przypadkiem trafiłem z rodziną do restauracji Toscana, jestem w...
~Ludwik z rodziną
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Wiele hałasu o nic... wątek zamknięty Trafiliśmy przypadkiem, zanęcił nas widoczny z daleka i przez okno klimat...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

spotkanie firmowy wątek zamknięty niezrażony poprzednim komentarzem zorganizowałem spotkanie firmowe w...
~hydromont
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2014

MASAKRA wątek zamknięty Takiej obsługi tragicznej jeszcze nie widziałem.... Zupy z owocami morza...
~17groszy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Pyszności wątek zamknięty Do Toscany zaciągnęła mnie niedawno przyjaciółka. Nigdy tego nie robię ale...
~Nowa stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

rozczarowanie wątek zamknięty Do dziś byliśmy stałymi klientami, gdyż restauracja bardzo nam przypadła do...
~mn
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

POLECAM wątek zamknięty potrawy smaczne, uwielbiam klimat, obsługa również serdeczna, idealne miejsce...
~wer
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Pozytywnie wątek zamknięty Na razie spróbowałem tylko pizzę, którą zjadłem ze smakiem. Mimo tłumów w...
~jonzi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

To ja mam chyba pecha do kucharza... wątek zamknięty JW.Pierwszym razem jadłem tam pizze. Miała być włoska szynka, a była jakaś...
~J
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

polecam wątek zamknięty byłem dwa razy, dzień po dniu. potrawy świeże smaczne, krem z pomidorów...
~wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

extra wątek zamknięty nic dodać nic ująć - pyszne, świeże, fenomenalne potrawy, doskonała obsługa
~Darek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Rewelka wątek zamknięty Polecam!Byliśmy z dwójka dzieci(4 i 1,5).Atmosfera wspaniała,poznaliśmy...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

Wszystko ok, gdyby nie.... wątek zamknięty W tej restauracji zdarzało nam się być już nie jeden raz, zawsze było...
~Zniesmaczeni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Dokładnie o to nam chodziło wątek zamknięty Wybrałam sie do Toscany na obiad z rodzina. Mam półtoraroczna córkę wiec to...
~A.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2010

jak zwykle niezawodnie wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, wręcz cudne:-) a kelnerka, która nas obsługiwała...
~asta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Na kolację we dwoje wątek zamknięty Byłem na kolacji w Toscanie i muszę powiedzieć, że bardzo podobał mi się...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Toscana - bardzo nam przykro wątek zamknięty Rezerwujesz stolik, zapraszasz znajomych. O dziwo, zarezerwowany stolik...
~Waldemar Kuchanny
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

mg - opinia wątek zamknięty Jedzenie smaczne (nawet bardzo), obsługa miła, jednak atmosfera dość... sztywna.
~mg
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

nam też się podoba, ale... wątek zamknięty Być może mieliśmy szczęście z mężem, że PT Pani Kelnerka miała dobry humor....
~A
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

29

wątków

do góry