Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kochamy Reklamy Hej. Właśnie jestem po śniadaniu, które zostało przerwane moją "ulubioną"...
KissKate
27

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 lipca 2003

konto bankowe-Euro czy PLN ? LUDZIE DOBRZY LUDZIE!! Czy ktos moze sie dumnie nazwac analitykiem rynku i...
~goofy
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 lipca 2003

co roboć- jak sie nie ma niczego do roboty? Wakacje=czas płynie wolniej... co robić jak się nie ma nic do zrobienia?...
~emma
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lipca 2003

pierwszy urlop w Sopocie 27 lipca przyjeżdżam z koleżanką do Sopotu, chciałybyśmy miło spędzić urlop,...
~alicja
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 lipca 2003

knajpy wybieram sie za tydzien do trojmiasta,bardzo prosze wszystkich imprezowiczow...
~iza
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lipca 2003

Pytanko o forum:)) Pytanie do was z mojej strony, czy czytacie całe forum? tzn czy czytacie...
Antyspołeczny
13

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 lipca 2003

"wolny zwiazek"? Mam takie pytanie....a czy proste to się jeszcze okaże.... otóż powiedzcie mi...
~Marchewka
29

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 lipca 2003

nie umiem odnalezc sie Pisze choc nie licze na to ze uzyskam tu pomoc. A moze gdzies w glebi siebie...
~zabrnelam tak daleko
36

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 lipca 2003

Podanie Do: czynników władnych Uprzejmie proszę o dobrą pogodę na niedzielę. A...
gamrep
26

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 lipca 2003

Bjork Było wspaniale na jej koncercie ... niestety mogłam TYLKO posłuchac na plazy...
natka22
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 lipca 2003

~Sylwia
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 lipca 2003

Obrona... już niebawem, bo 16 lipca - bronię się...ugh. W końcu moja Pani Promotor;)...
malutka25
26

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 lipca 2003

Pilnie ginekolog-położnik Szukam dobrego ginekologa najlepiej kobieta który jednocześnie przyjmuje...
~Mariola
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 lipca 2003

"facet powinien dawać kobiecie oparcie" Jak rozumiecie stwierdzenie że "facet powinien dawać kobiecie oparcie" i czy...
Antyspołeczny
15

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 lipca 2003

dzis w gdyni spiewa rodowicz na skwerze kosciuszki. idziecie?
~zabrnelam tak daleko
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 lipca 2003

I jak to nazwac???? Czy miłością można nazwać fakt , że jest sie z czlowiekiem który pod wieloma...
~mała
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 czerwca 2003

House dla mass !!! Panowie I Panie opublioowali mi mój housowy kawałek na Wirtualnej Polsce!...
Cornhoolio
15

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 lipca 2003

POTRZEBNA KREW - PILNIE!!! Witam, - poszukiwana jest krew grupy "ARh-"dla umierającego dziecka. Nr....
~kaś
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 lipca 2003

Wasze ulubione WWW Troszke głupio mi zadawać to pytanie, bo szczęże to nie lubie jak się...
Antyspołeczny
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 lipca 2003

Biwak :-))) Cześć :-) Niektóre osoby pytały mnie, co z biwakiem, o którym kiedyś trochę...
Taki tam
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lipca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212783

postów

8724

wątków

do góry