Widok

Towarzystwo ubezpieczeniowe bez karencji na ciążę.?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Orientujecie się czy jest jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe, gdzie mogę wykupić ubezpieczenie zdrowotne ciążowe bez karencji? Okazało się, że jestem na samym początku 4 tydz i szukam towarzystwa bez karencji.
Chodzi głównie o wizyty lekarskie i świadczenie za poród.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ubezpieczenie zdrowotne (opieka medyczna) Ci zrobię.
Koszt od 69 zł/m-c - w zależności od wyboru pakietu.
Najtańszy (za 58 zł) nie nadaje się dla świeżej ciężarówki, bo nie ma USG.
Przejrzyj http://dobra-polisa.pomorskie.pl/kalkulacja-zdrowotne

Na świadczenie z tytułu urodzenia dziecka jest już niestety za późno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
> Na świadczenie z tytułu urodzenia dziecka jest już niestety za późno.

Swoją drogą: już kilka razy, na tym forum, trąbiłem, że mogę zrobić polisę na urodzenie dziecka, ale PRZED zaciążeniem.
Bardzo opłacalną, bo przy składce ok. 100 zł ROCZNIE świadczenie z tytułu urodzenia dziecka wynosi 1.000 zł.
Jednak większość kobiet zaczyna się rozglądać za polisą, kiedy pasek się zabarwi - a wtedy jest już za późno :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jeśli dalej Pan zajmuję się ubezpieczeniami to proszę o kontakt. damian11@autograf.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki jest sens płacić po 100zł/mc, żeby po 9 miesiącach dostać 1000zł?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
100zł rocznie jest tam napisane!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt na mój adres e-mail. Jeśli nadal pan się zajmuje ubezpieczeniami. Katarzyna300@buziaczek.pl. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź w grupowym pzu - z tego co pamiętam, często przy dopisaniu się do grupowego pzu w zakładzie pracy można "obejść" karencję - to jeśli chodzi o świadczenie za poród

jesli chodzi o wizyty lekarskie, to w zasadzie chyba nie ma ubezpieczeń z karencją
mbank
medica
allianz
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie jak np mąz Cie dopisze do swojego grupowego w pracy to okres karencji nie opbowiązuje i dostaniesz kaske za urtodzenie dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w pzu jest okres karencji 9 m-scy na 100 %. trzy lata temu w allianzie było 6 m-cy. jak jest teraz nie wiem :(


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop..może ktoś jeszcze zna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!

Jeśli jestem w 10 tygodni ciąży a dopiszę się do męża bo jest ubezpieczony grupowo w pracy od 3 lat to dostanę pieniądze za poród? A on też dostanie jakieś pieniądze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do mnie - http://zycie.ostrowiec.pl - mamy ubezpieczenie bez karencji na ciążę - dzięki temu możesz sie ubezpieczyć jak już jesteś w ciąży i dostaniesz świadczenie za urodzenie dziecka. Jak ubezpieczysz sie Ty i przyszły tata, to podwoicie wysokość świadczenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
hm..a gdzie tu jest haczyk?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne, to opłacałam w pzu 89 zł chyba. zaczęłam w 3 miesiącu, wszystkie wizyty u lekarza w cenie. badania, usg, bardzo korzystnie to wyszło. podpisuje się umowę na rok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma haczyka - jest to promocja. Towarzystwo Uniqa zauważyło, że część osób, które zawierają to ubezpieczenie, po wzięciu świadczenia za urodzenie dziecka, nie rozwiązują tego ubezpieczenia, tylko je kontynuują. Okres wypowiedzenia to 3 miesiące w razie chęci rozwiązania polisy. Warto skorzystać z okazji - promocja na ubezpieczenie, gdzie świadczenie dla jednego rodzica jest 2000 zł, jest tylko do 10 kwietnia! http://zycie.ostrowiec.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktos cos slyszal moze o tym ubezpieczeniu promocyjnym? jakos tak za różowo mi to wygląda, a też jestem osobiście zainteresowana...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
też próbuje doszukać się haczyka lub coś dopisanego małymi literkami, lecz nic nie widać. Byłabym zainteresowana, choć nie powiem jest też mały strach ... przed oszustwem oczywiście
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak naprawdę nic Panie nie ryzykujecie, bo my jako agent ubezpieczeniowy nie pobieramy od Was żadnych pieniędzy. Po zaakceptowaniu wniosku i przyjściu z centrali dokumentów i blankietów opłat można zadzwonić na infolinię przed wpłatą pierwszej składki i dowiedzieć się czy na pewno w Pani umowie nie ma karencji. Jak dla mnie sprawa jest jasna - promocja to promocja. Inny wysprzedają lodówki, pralki telewizory, w marketach po świętach będą wyprzedaże i obniżki a tu jest promocja ubezpieczenia na życie. Zapraszam wszystkich przyszłych rodziców którzy chcą otrzymać świadczenie za urodzenie dziecka - szczegóły http://zycie.ostrowiec.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ktos sie zdecydował ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ubezpieczenie na życie bez karencji na ciążę, urodzenie dziecka

Promocja trwa nadal - jeśli ktoś chce przystąpić do ubezpieczenia bez karencji można to zrobić do 10 maja 2012. Zapraszam wszystkich chętnych przyszłych rodziców do zawarcia ubezpieczenia na życie bez okresu karencji na ciążę. Nawet jeśli już spodziewacie się dziecka, dostaniecie 1000 zł dla jednego rodzica za urodzenie dziecka. Jeśli ubezpieczą się oboje rodzice - świadczenie będzie podwojone czyli w wysokości 2000 zł. Szczegóły na naszej stronie http://zycie.ostrowiec.pl Ubezpieczamy klientów z całej Polski. Zapraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety w dniu 20.04.2012. promocja się skończyła. Teraz mamy to ubezpieczenie tylko w opcji z karencją 9 miesięcy. Jeśli ktoś planuje dziecko i chce się ubezpieczyć jest to i tak świetna oferta. Zapraszam. http://zycie.ostrowiec.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, proszę o przedstawienie oferty: podaję email: madziorka1984@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo prosze o kontat jestem zainteresowana ubezpieczeniem pozdrawiam asia 501024181
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wykupilam w pzu na poczatku ciazy - jeszcze nie wiedzac i za porod otrzymałam 800 zl, w generali jest 1200.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aga to nie jest tak, że w PZU jest 800 zł, a w Generali 1.200 zł, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wszystko zależy od sumy ubezpieczenia i składek jakie płacisz, ja np. w PZU dostałam 2.400 zł.
Rok temu ubezpieczyłam męża w mojej grupówce (PZU) będąc już w ciąży i nie było karencji.
Najlepiej dowiedzieć się u źródła, czyli w towarzystwie ubezpieczeniowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Weszłam na stronę ubezpieczenia i jest karencja na ciążę a piszecie , że nie ma ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bo to wątek założony w 2012 i odpowiedzi były do 2014.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko jest ukryte. A kadencja na urodzenie dziecka wynosi 9 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://zycie.ostrowiec.pl/ubezpieczenie_urodzenie_dziecka_2500.html

Wszystko jest opisane. Karencja 9 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak byłam ubezpieczona w PZU (dodatkowa polisa płatna około 65zł/mies) to za urodzenie dziecka w czerwcu 2011 dostałam 1800 zł, a składkę pierwszą zapłaciłam w 4 miesiącu ciąży :) Ale to było parę lat temu - teraz pewnie są sprytniejsi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

o ile sie orientuję pzu nigdy nie miało karencji na ciążę mniejszą niż pół roku...obecnie za 60 zł/mies masz 500 zł za ur dziecka z karencją 9 mies..1700 zł przy składce 150/mies karencja tez 9 mies...troche nieprawdopodobne to co piszesz, bo oni od zawsze maja wygorowane stawki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale ja pracowasłam wtedy w duuużej firmie z setkami pracowników i może dlatego mieliśmy fajne składki i dobre warunki. Przecież nie wziełam tego z kosmosu. Tyle mi potrącali z pensji, a dołączyłam do ubezpieczenia jak byłam już w ciąży i szef mi to zaproponował, bo sie najzwyczajniej w świecie finansowo opłacało. Na indywidualne takie warunki na pewno i wtedy nie było by szans.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No.macie bez karencji...po 9 miesiącach...i po co klamiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam zajmuje się jeszcze tymi ubezpieczeniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

A jakieś porady jak podtuczyć dziecko? (27 odpowiedzi)

Moja Ola ma 10 miesięcy i niecałe 7 kg :( Nie wygląda na wychudzoną, jest drobniutka po prostu....

do góry