Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - opinia Obsługa w salonie zawsze na 5, miło, kulturalnie. Jedyny minus kompletnie...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

Monika - opinia Profesjonalna i fachowa obsługa.
~Monika
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Grażyna - opinia Bardzo miła obsługa zarówno bezpośrednio w salonie jak i przez telefon czy...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Maciej - opinia Obsługa na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście oraz ogrom...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Wiktor - opinia Profesjonalna obsługa, auta od ręki i najlepszy serwis w okolicy.
~Wiktor
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

DanielS - opinia Stale można liczyć na kompleksową obsługę Panów z działu części. Zawsze...
~DanielS
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2023

Niezadowolony klient - opinia Niestety, nie polecam salonu Toyota Walder, po mimo, że samochodom tej marki...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Nick - opinia Nie polecam. Serwis nie profesjonalny. Po wyjechaniu z serwisu z Rumii po...
~Nick
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Zgłosiłam się do serwisu autoryzowanego w którym to nie potrafiono...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

średnio zadowolona rodzina. - opinia wątek zamknięty Tak sobie. Auto Kupione w zeszłym roku. Kontakt przed kupnem w miarę ok,...
~średnio zadowolona rodzina.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Toyota Rumia wątek zamknięty Dziś wyjechałam nową Toyotą C-HR. Dziękuję za przesympatyczną obsługę Pani...
~anna p.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Uwaga na samochody używane - przed zakupem sprawdźcie je w nie zależnych stacjach diagnostycznych wątek zamknięty Chciałem kupić w tym salonie używana toyotę auris z gwarancją, sprzedawca...
~Andrzej Cejowski
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Serwis Toyota wątek zamknięty Polecam serwis Toyoty w Rumii.Miła i kompetentna obsluga ( pani Joanna G.czy...
~Marek Baranski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

serwis dno wątek zamknięty Samochód nowy przeb 7 tyś .Przy prędkościach od 60 - 90 km/h z skrzyni biegów...
~xl
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

Wymiana opon wątek zamknięty Wymiana opon od wejścia do wyjścia z salonu 2h. Obsługa zapewniała mnie, że...
~Cogitandus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty byłem w salonie ,zainteresowany byłem nowym aurisem , pani Małgosia to...
~klient
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2013

dobrze, ale nie bardzo dobrze wątek zamknięty w pazdzierniku tego roku kupowalem uzywana avensis z 2003 roku. Sprzedawca...
~Tomal
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

MANIEK wątek zamknięty Toyota rumia masakra oddałem samochód roczny z małym przebiegiem wycenili za...
~Maniek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

boss - opinia wątek zamknięty Biorą szroty w rozliczeniu i później sprzedają po wygórowanej cenie jako...
~boss
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Potrafią doradzić wątek zamknięty byłam u nich w wakacje na jazdach testowych Yaris Hybrid. Troszkę się bałam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

25

wątków

do góry