Widok

Transport, przeprowadzka

Witam

Przeprowadzam się w przyszłym tygodniu z oksywia na obłuże, czy jest ktoś kto może poleci jakąś formę trasportową, albo sam chce zarobić parę groszy za przewóz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę Piotr Urbański Transport. Skrajna 13 Obłuże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przeprowadzałam się z Zielonej Góry do Gdańska. Przeprowadzka trwała 1 dzień. Przystępna cena i szybka akcja. Szczerze polecam:)
Firmę Skrzyniarz znalazłam na stronie favor e. Ma dużo pozytywnych opinii i nie ukrywam, tym też się kierowałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze swojej strony mogę polecić pana Ryszarda Falkiewicza ul. Dywizjonu 303 13b/20 z Gdańska, prowadzi Auto Trans, przeprowadziłam się spokojnie dzięki niemu, ofertę ma atrakcyjna, o ludzkich cenach, przyjemna współpraca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś chce skorzystać z usług firmy transportowej, można śmiało do nich dzwonić: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Są najlepsi w tej branży, także na pewno będziesz zadowolony z ich usług, dogadasz się z nimi w każdej kwestii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie jeżeli ktoś szuka firmy do przeprowadzki, to mogę polecić ich: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Oni są najlepsi w tej branży i całą przeprowadzkę ogarną Ci tak szybko, że się nie obejrzysz, a już będziesz wygodnie mieszkać w nowym miejscu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma lepszej firmy od przeprowadzek niż Japa&Co. Oni wiedzą o tym wszystko i dlatego zawsze są świetnie przygotowani. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, także można na nich liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (75 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

ogród (9 odpowiedzi)

Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie...

ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h (56 odpowiedzi)

witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6 z drzwiami szklanymi...

do góry