Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia wątek zamknięty Trener osobisty całościowo podchodzący do zdrowia, kondycji, sylwetki, diety...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Profesjonalizm i zdrowie! wątek zamknięty Współpraca z Robertem to zdrowie w czystej postaci. Szukając trenera...
~Magda i Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Nie tylko trener... to najlepszy uzdrowiciel! wątek zamknięty Uczciwie rekomenduję Roberta wszystkim, którzy ponad piękną sylwetkę...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Moja ocena wątek zamknięty Zacznę od tego, że treningi i siłownia to nie była dla mnie rzecz powszednia....
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Efekt gwarantowany i piękny wygląd wątek zamknięty Bardzo rzeczowo i konkretnie pan Robert podchodzi do każdej osoby i przy tym...
~monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

mistrz wątek zamknięty Mam 84 lata. Mam też wrażliwy kręgosłup, bolesne kolana i nadwagę. Panu...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Znakomity fachowiec wątek zamknięty Współpracuję z Robertem od niedawna ale z całą pewnością mogę powiedzieć że...
~Michał Bogdan Gdynia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Polecam!!!!! wątek zamknięty Jestem podopieczną Roberta od 3 miesięcy. Nigdy nie miałam styczności z...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Trenowałam z Robertem kilka miesięcy i polecam jego usługi każdemu, kto...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2015

Trener Robert wątek zamknięty Do Roberta zgłosiłem się 5 miesięcy temu. Jestem bardzo zadowolony z efektów,...
~Tomaszes
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Wiktor - opinia wątek zamknięty Jesteśmy od 3 tyg na diecie i treningu od Roberta i powoli widać efekty. Moja...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

10 kg mniej wątek zamknięty Witam polecam serdecznie Trenera Roberta w bardzo krotkim czasie zrzucilem...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Super Trener wątek zamknięty Trenuje z Robertem od początku stycznia. Efekty są super. Bez drastycznej...
~Seba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Profesjonalizm i pasja wątek zamknięty 3 lata temu, po ciąży chciałam wrócić do formy. Bałam się siłowni że względu...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty Osoba naprawdę posiadająca dużą wiedzę z zakresu swoich usług. Z czystym...
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Robert żyje tym co robi. wątek zamknięty Znam Roberta ok. 7 lat, wiec troche o nim wiem. Ogolnie cwiczenia na silowni...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry