Odpowiadasz na:

Re: Trzecie cesarskie cięcie?

może, ale nie musi coś być na rzeczy, dlaczego straszą! w miejscu cięcia, ew. blizn na ściankach macicy, również po innych zabiegach, np. po przebytych histeroskopiach, usuwaniach mięśniaków itp.... rozwiń

może, ale nie musi coś być na rzeczy, dlaczego straszą! w miejscu cięcia, ew. blizn na ściankach macicy, również po innych zabiegach, np. po przebytych histeroskopiach, usuwaniach mięśniaków itp. późniejsze łożysko może (powtarzam MOŻE) wrosnąć! są to bardzo rzadkie przypadki, ale się zdarzają! ja np. nie mam macicy, straciłam ja w drugiej ciąży, ale podczas porodu, który zakończył się sukcesem i wszystko jest ok!
dlatego lekarze straszą i nic w tym złego! lepiej być świadomym ewentualnych zagrożeń, niż później narzekać na lekarzy, że nie poinformowali itp.

zobacz wątek
9 lat temu
~aga

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry