Widok

Trzymajta się ciepło.

Się chciałem pożegnać z Wami. (bo tak wypada???)
Fajnie było tu pisać.
Wymieniać z niektórymi myśli i płyny.
Całusy, cukiereczki i ciasteczka.
Nie zapomnę co niektórych :)
Może mnie kiedyś wiatr jeszcze przygna w jakąś ponurą, ciemną, głuchą, samotną i wietrzą noc w ten fyrtel.
Albo inne morze.
Kto wie.

Dam Wam dobrą radę, którą se wymyśliłem:
- zawsze patrzcie w niebo.

"Nic z tego, czym jestem
Nic, o czym marze
Nic z tego nie jest nowe
Nic, o czym myślę
Lub w co wierze, co mówię
Nic nie jest prawdziwe

Kiedyś było tak łatwo
A ja nawet nie spróbowałem
Tak, kiedyś było tak łatwo...
Ale w ostatni dzień lata
Nigdy nie było tak zimno
W ostatni dzień lata
Nigdy nie było tak zimno

Wszystko, co mam
Wszystko, co trzymam
Z wszystkim coś jest nie tak
Wszystko, co cenię
Czemu ufam i co kocham
Wszystko to odeszło

Kiedyś było tak łatwo
A ja nawet nie spróbowałem
Tak, kiedyś było tak łatwo...
Ale w ostatni dzień lata
Nigdy nie było tak zimno
W ostatni dzień lata
Nigdy nie czułem się tak staro
W ostatni dzień lata
Nigdy nie było tak zimno
Nigdy nie czułem się taki samotny"

http://www.youtube.com/watch?v=iNiUG33rSyY&feature=player_embedded#!

ps. a ostatni niech zgasi efektownie światło, ok?
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie było mnie jakis czas, a więc...

Edith Piaf - Non, Je ne Regrette Rien

Nie, nic a nic,
nie, nie żałuję niczego
ani dobra, które mi uczyniono, ani zła,
już jest mi wszystko jedno

nie, nic a nic,
nie, nie żałuję niczego
to splacone, zamiecione, zapomniane,
nie obchodzi mnie przeszłość

moimi wspomnieniami
rozpaliłam ogień
moje troski, moje przyjemności,
już ich nie potrzebuję

wymiecione miłości
i drżenie ich głosu
wymiecione na zawsze,
zaczynam od zera

nie, nic a nic,
nie, nie żałuję niczego
ani dobra, które mi uczyniono, ani zła,
już jest mi wszystko jedno

nie, nic a nic,
nie, nie żałuje niczego
bo moje życie,
moje radości
zaczynają się dziś z tobą

http://www.youtube.com/watch?v=YqMz1zPS_aw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W żargonie polsko-angielsko-niemieckim to by brzmiało:
'My blachen is not wyklepanen boy' (czy jakos tak ;)

Całe szczęście jeszcze czuje sie młodo, więc przyjmuje to 'chopcze' za komplement :)

Poza tym, daj spokój, bo moje zdanie o tobie cie nie interesuje, napisz lepiej co byś mi zrobił gdybyś się na mnie naprawdę ostro zezłościł, wiem, że naprzód nie wiedziałbym jak odpalić kompa a pózniej niedokończył bym zdania, potem kop w klate i nie wiedziałbym jak złapać powietrze, dalej sufit i sciana, czy odwrotnie było? Najpierw ściana a pózniej kop w klate? Czy na końcu brak mozliwości odpalenia kompa? kurcze...

Napisz bo fajnie się czyta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie współczuj.
Nie ma czego.
Moje blachy są nie do wyklepania chłopcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko Schizofrenia? Co tak słabo ? :D Przecież stać was na więcej, wystarczy w siebie uwierzyć...

A tobie C naprawde współczuje, nie wiem czy juz ktos ci to mówił ale masz pogiete blachy i to równo, tyle ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie to nie wiem.
Wczoraj o 1 w nocy spotkałem kumpelę (ja to mam zawsze dziwne szczęście), i ją uprowadziłem, pół nocy piliśmy wino u mnie w ogródku, gadając i gapiąc się w niebo. Chłodnawo już.
Dzisiejsza noc też tak upłynie. Jutrzejsza pewno też :)
Sam rozumiesz, teraz nie mogę. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dawaj kiedy Ci się chce :)
Wszystkie kości mnie bolą od tego drzewa.
Szura wróciła, życie wskoczyło znowu w tory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"naprawde nie sprawia mi przyjemności robienie przykrości innym, używasz złych słów które naprawde do mnie nie pasują."

Czy ty Miszczu siebie słyszysz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale teraz poważnie Manson.
Ja Szurce dałem odchodne słowo (bo b. fajnie mi było u Was - ale najbardziej to mi się i tak podobały psiaki, mógłbym z nimi spać codziennie ;) że jak będzie trza porobić to ja się zjawię, póki jestem w PL. Ja naprawdę lubię ruch i wysiłek. Nic nie chcę w zamian poza piwem i michą. No dobra poza piwem. Daj mi piłę spalinową (z wachą), siekierę i przyczepę. Orientuj i ogarniaj się szybko.
Do czwartku mam czas na pewno. Może do piątku? :)
Jak nie chcesz to się tylko trochę obrażę.
Se myślę, że naprawdę można by trochę drew zwieźć przez 3dni.
Gadam serio.

ps. ładna noc dziś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miszczu masz już to?: http://www.youtube.com/watch?v=JiHHzqt0pgY&NR=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
qrde, drzewo trzeba zwieść, C, dawaj do mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śnieg będzie już pod koniec października.
Obiecałem Ćmie.
Zasunie na biało wszystko.
Zobaczysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
c, do śniegów wiele może się zmienić

moje podstawowe motto zyciowe: nigdy nie mów nigdy
Czasami mam ochotę iść sobie w cholerę, tyko nie wiem którędy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na drugie mam rzeźnik.
I nigdy się nie upijam.
Nawet po skaczu, białej i marysi.
Zdrówko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wożnica pije przed czy po? lepiej przed lepsza zabawa bedzie

no i co to griotka?
Czasami mam ochotę iść sobie w cholerę, tyko nie wiem którędy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeźnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem wprawiony.
Wpisz mnie na listę.
Kobiety żadnej nie biorę, dłonie będę potrzebował żeby trzymać się sań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można.
Nawet leśniczy uważa, że moje konie są lepsze niż jego.
Ale to zazwyczaj sdię kończy pochlajem.
No nie mówię, że źle, ale niewprawionym może zaszkodzić.
Pijemy zwykle griotkę.
Na gorąco.
Woźnica też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oni tam robią kuligi, że odpowiem za Mansona. :)
Zmieniłem zdanie skuję się dziś przy tym.



http://www.youtube.com/watch?v=S3qZUaKgk9I
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ach, fuksiarz

a można w twoim lesie kulig zrobć? ale taki z zapręgiem,
wiadomo, snieg musi spaść
moim zdanniem pomysł przedni

kto się jeszcze pisze?
Czasami mam ochotę iść sobie w cholerę, tyko nie wiem którędy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry