Widok

Tulia odpadla w półfinale

Kubica zdublowany z najgorszym czasami , Tulia nie przeszła do finału, jacht slawiacy Polske zlamal maszt i stoi gdzies przy kei w NY, Magireowski poszarpany przez Syjoniste, siedziba PIS przy Nowogrodzkiej sprzedana przez Izraelska firmę.....Dobra Zmiana nie ma ostatnio dobrej passy. Ktoś zapyta : dlaczego ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polacy maja w gdzieś dobrą zmianę.

Ludzie nie są tak głupi jak się dobrej zmianie wydaje.
Szopki z aresztem za Tęczowa Matkę Boską czy ręka podniesiona na kościół jest ręką podniesiona na Polskę kopmpromitują i tak już skompromitowaną organizację. Wojna z Unia, niewykorzystane fundusze europejskie, miernoty kadrowe..

PiS to obciach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sky, zawsze wyobrażam sobie ciebie jako wysokiego młodzieńca z długimi blond włosami, rodzaj anioła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Kubica zdublowany z najgorszym czasami , Tulia nie przeszła do finału ....bla bla bla...

A mi się śmietanka do kawy zwarzyła.
Cholerne pisiory... :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Że tak nieśmiało przypomnę czterdziestu bohaterów z Białego w barwach Jagi zaaresztowanych, a potem z zarzutami za znieważanie w 2011 konstytucyjnych organów Państwa poprzez skandowanie hasła: Tusk ty matole twój rząd obalą kibole...

W życiu nie sądziłem, że zgodzę się ze zdaniem ubeka, filmowego, ale jednak. Dialog Maurer Wencel przed komisją weryfikacyjną:
Wencel: Czy pan był świadkiem zajścia, kiedy to porucznik Żwirski użył broni palnej przeciwko jednemu z nowych oficerów na wysypisku miejskim?
Franz: Nic mi o tym nie wiadomo. Spytajcie Ola, on będzie wiedział najlepiej, kogo ostatnio zabił.
Wencel: Pan mi nie udziela rad! To pan stoi przed komisją, a nie ja.
Franz: Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach.
Kobieta z komisji: Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego, odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
Franz: Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub jej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tym z poczuciem humoru, bez spinki i zadęć ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

MtF dokładnie tak! "Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub jej".
Eurowizja od kilku lat to dno. Tęczowa Matka Boska nie uraziła moich uczuć religijnych i przeszukanie Artystki to skandal...
Oddaję systemowi co do niego należy i oczekuję w zamian odwalenia się o mojego czołgania się przy ziemi.
Bez względu na definicje i systemowe zaszeregowanie trzeba być c z ł o w i e k i e m !
Wypiję do każdego Kto jest człowiekiem, kto szuka swego człowieczeństwa i pragnie go ponad wszystko.
Amen

Ps
Papierosy rzeczywiście znikają z półek. Czerwone Malboro (jeszcze jest) ;)
Niszczarka tylko ręczna. Wolę być gawnem niż padliną. Tak mi dopomóż ...
Ledwo się doczekaliśmy taniego, chilijskiego merlota dla plebsu gdy Tamci od dziesięcioleci żyją jak królowie...
Kto ma rozum niech go używa i trzyma gardę.
Szanujcie się ludzie nawzajem. Szanujcie i kochajcie jeden drugiego jak siebie samego.
Niech żyje Polska!!!

https://www.youtube.com/watch?v=st0h3416PsM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dorośniecie to zrozumiecie ... (?)
https://www.youtube.com/watch?v=JliGALIa_kM

Wyć się chce!:(((

Ps
Czekam tylko na wyniki, że ona dostała stołek w PE i mam nadzieję, że Fred usunie tatuaż orła białego z ramienia.
Bo "kto umarł ten nie żyje" i uszanujcie to!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jooo, eurowizja. Serio? Ludzie, ja naprawdę chcę głosować zgodnie z sumieniem, czyli na tych co są przeciw roszczeniom i przeciw legalności terminacji życia dzieci, co zachowują się jak psy-boksery, czyli 100 % radości, szczerości i miłości. A wy mi ciągle ten PiS stręczycie takimi wrzutkami. Wczoraj jakiś pan pod wpływem amfetaminy biegał po cyrku z dziecięcymi bucikami. No i już się zaczynam wahać. Jeszcze tydzień i będzie można od nowa zacząć się interesować newsami, mam nadzieję? I pamiętajcie, ze mistrz Obi Wan jest teraz silniejszy niż kiedykolwiek, więc bójcie się Boga dzieci - jak to nasze babcie mówiły.

https://youtu.be/8VR8ArMCQyA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obciachem jest taniec tzw. Premiera za raczki z Panem Rydzykiem, który jest w Polsce przedstawicielem organizacji, która stworzyła system tuszowania przestępstw seksualnych na nieletnich.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze rewolucji francuskiej tu brakowało. Tam ścinano obywatela Kapeta, a nie jego wysokość króla Ludwika XVI. A tymczasem ktoś będzie musiał beknąć za ten sukces frekwencyjny w Warszawie, za przegrzanie sprawy z Kościołem i za przepompowany sondaż. Nie wiedzą, ze przepompowanie mobilizuje elektorat tych, którym chciało się zaszkodzić? Polska to nie jest Starbucks na Zbawixie, gdzie pije się latte z sojowym mlekiem zerkając na blog Jasia Hartmana, koniecznie na macu albo iPhonie wyświetlany. My tu niepiśmienny lud jesteśmy. Krzyż na szyi. W dłoni seta. A na niebie czasem zdarzy się kometa. I jeszcze z twarzą wtuloną w kotlet schabowy panierowany w Polskę idziemy

https://www.youtube.com/watch?v=op0MLrGaa1U
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z każdym, kto słucha i rozmawia można się dogadać. Można być innym, wierzyć w innego Boga, mieć odmienne życiorysy i wychowanie. Ważne by wobec wspólnego zagrożenia móc razem je zwalczyć. Później możemy żyć obok, szanując siebie nawzajem. Uczmy się demokracji każdego dnia, dbajac wspólnie o środowisko. Stwórzmy z tego oś rozwoju gospodarczego, coś czym teraz jest dla wielu państw np. motoryzacja. Nie osiągnie się tego z ludźmi dla których ochrona srodowiska to wycinanie Puszczy Bialowieskiej i strzelanie do bażantów. Z ludźmi którzy stawiają nowe elektrownie węglowe zamiast od nich odchodzić, stawiając na różnorodność. Pozbawmy władzy bezmyślnych polityków którzy w imię swoich chorych ambicji, wbrew opinii mieszkańców i racjonalnych argumentów ekonomicznych, dokonują takich wątpliwych inwestycji jak przekop Mierzei Wiślanej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

>za przegrzanie sprawy z Kościołem i za przepompowany sondaż.

Wyglada na to, ze sondaże wracają do naturalnych poziomów.
Przepompowanie nastąpiło, gdy sondaze były zasilane łapówkami politycznymi w postaci rozdawnictwa nie swoich pieniędzy.
Dziś ta forma korupcji nie ma żadnej siły, natomiast Polacy zdali sobie sprawę z prawdziwego oblicza PIS uwikłanego w stworzenie wraz z kościołem tworu, w którym organizacja kryjąca przestępców przenika się ze strukturami Państwa.

Stad te buciki dziecięce dla Kaczyńskiego. To jest proste jak konstrukcja cepa.
Polacy nie pozwolą na stworzenie Państwa Mafijnego.

Zbliża się czas rachunku sumień.
Ustawa o 30 latach dla pedofili nic. Je zmienia. Musi powstać Komisja Prawdy, bez niej nie da się wymieść tego bagna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ale ja doskonale wiem, ze w sztabach trwają gorączkowe narady, jak powiązać ten film o zboczonych księżach z PiSem. Wolałbym jednak z ludźmi gadać, a nie ze sztabami. Rada programowa IBSP, co robiła ten sondaż: Monika Płatek, Andrzej Rychard, Józef Pinior, Henryka Bochniarz, Włodzimierz Cimoszewicz, Magdalena Środa.
Już się można śmiać? Zresztą.. Na takie wałki przed samymi wyborami to powinny być paragrafy

image

Z sondaży to trzeba średnią wyciągać. Poprzednia taka chryja to były czarne protesty. Wszyscy rozemocjonowani i deliberujący, czy to już koniec PiSu czy o co chodzi. Po czym za dwa tygodnie pokazały się sondaże zupełnie pokrywające się z wynikami wyborów, co były ponad rok temu. Teraz to już każdy wie, na kogo będzie głosował i chodzi o mobilizację tych, którym się w ogóle nie chce. Może ktoś pójdzie zagłosować na poko poruszony tym, że spowiednik Wałęsy wykorzystywał chłopców. Ja tam przełożenia wielkiego nie widzę. Za to tęczowa Matka Boska pewnie w jakimś tam stopniu na Podkarpacie i Podlasie wpłynie. Może będzie 60 do 20 i 10 dla konfederatów. A może nie. Socjologia to skomplikowana sprawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

10 dla konfederatów
kojarzy mje się Peterem Konfederatem. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Średnia sondaży. PiS 42, KE 36, Wiosna 8,5, Kukiz 5,5. Reszta pod progiem. Straszna nuda. Ciągle te same twarze, ciągłe przemilczanie problemu roszczeń mienia bezspadkowego, bankructwa ZUSu, polskiego złota, z którym nie wiadomo co się dzieje, sieci 5G, żarcia GMO i abortowania tych wesołych dzieci z Downem. Sam jestem ciekaw, czy ta narodowa debata o filmie Sekielskich coś zmieni. Może Wiosnę trochę wzmocni, tak myślę. Ale to będzie kosztem KE a nie PiSu. Ja tam spróbuje z tą konfederacją, bo zupełnie nie wiem, co tam Marek Jurek se porabia tym razem. A jutro pójdę do kościoła i nawet dam na tacę, jak nie wydam na flachę dzisiaj, ale chyba nie wydam, bo mam ciekawą książkę o jezuicie co podróżował po Chinach i nie chce mi się alkoholizować. TAki se coming out zrobiłem, więc chyba jestem ekstrema niereformowalna, więc rozmowa ze mna o polityce nie ma sesnu skoro faszystów tak otwarcie popieram i jeszcze się tym chwalę bez sensu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Upadek tego truchła jest przewidywany przez znaczącą większość obywateli UE. A im prędzej padnie, tym mniej bedzie to bolesne dla nas. Zatem "faszystowska" Konfederacja może uzyskac całkiem spora ilość głosów sama z siebie. Do tego dojdą głosy niezadowolonych z polityki PiS-u a nie identyfikujących się z lewactwem.
A głosy lewactwa, rozczarowanego PO i całą opozycją totalną, przejmie oczywiście, jak przewidujesz, tęczowy wesołek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ano tak. Popłynąłem tak bardzo, że zapomniałem na moment co to za wybory :) Co ma parlament UE do naszego ZUSu i 15 procent prowizji za przelew, którą premier chce nam naliczyć? Trzeba ich zażyć z prawej flanki trochę bo se za dużo pozwalają. I jeszcze to leżenie plackiem przez Amerykanami i tymi drugimi, co są jak ogon merdający psem. Był projekt ustawy zapobiegający tym wymuszeniom, delegacja tych naszych przyjaciół przyjechała niemalże drzwi z kopa wywalając z framugami i zaraz projekt wycofano. Kuchciński ponoć prawie się posiusiał ze strachu. A o dużym marszu przeciw ustawie 447 telewizja Kury nie powiedziała ani słowa. Tu chyba naprawdę trzeba kraj ratować przed największym zagrożeniem od 1939 roku, a nie się podniecać kilkoma zboczonymi dziadkami, co już albo nie żyją albo są jedną nogą w grobie. Niech sobie usuwają tego raka z Kościoła, ale proporcje w debacie publicznej juz od dawna są zachwiane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kaczor dał ciała, bo na filmie Sekielskiego mógł nie tylko niespecjalnie stracić (co właśnie następuje) ale wręcz sporo zyskać.
Raz, że prawo karne już przewiduje dotkliwe sankcje za pedofilię. A że sądy są łaskawe.. no cóż... nadzwyczajna kasta..
Dwa: filmu nie oglądałem a jedynie urywki. Wypowiadali się tam dorośli ludzie, czyli ofiarami pedofilii nie stali się za rządów PiS-u a wcześniej.
Trzy: budyniowo-wałęsowe środowisko doskonale wiedziało o upodobaniach np. Jankowskiego. Dlaczego nikt z nich wówczas nie protestował?
Przenoszenie duchownych między parafiami w efekcie pogłosek to wewnętrzna sprawa Kościoła, do którego Państwo nie powinno się mieszać. Przełożonych obowiązuje tajemnica spowiedzi. A jeśli ktoś z zewnątrz (czy sama ofiara) miał dowody, trza było iść do prokuratury.

I po kapiszonie... ;)

Ale grzanie tego tematu jest właśnie bardzo na rękę wszystkim. Szum medialny przykrył ciszę nad marszem anty-447. Największą demonstracją po 1989, po Marszach Niepodległości.
A grupkę wrzeszczących babsztyli z parasolami czy waginami na plakatach pokazują wszędzie :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

O, ciekawe odkrycie. Ze tez wczesniej to przeoczylem. W filmie nie ma słowa o Jankowskim. Jest tylko profesjonalnie nakrecone obalenie jego pomnika. Ale tak zawodowo, ze zblizeniami i w full hd. I te sceny są zupelnie od czapy, co wskazuje na to, ze jakies klamstwa byly przygotowane ale zostaly usuniete bo nie trzymaly się kupy. To coraz bardziej smierdzi. Jazdzewski, teczowa ikona, Sekielski. Ciekawe co dalej. Pewnie przerwa wakacyjna i od wrzesnia znowu zaczynamy nawalac w prety klatki, w ktorej narod siedzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wczesniej strajk pana Broniarza. Tak przy wodce to pewnie bysmy byli zgodni, ze Broniarz to cyngiel i polityk, co gleboko w rzyci ma pensje nauczycieli. Niezla nawalanka, w wyniku ktorej pis albo oszalal z rozdawnictwem albo pisze ustawy na kolanie, w wyniku ktorych normalni heteroseksualni faceci trafia do ciupy na 30 lat a liczba legalnych aborcji wzrosnie pewnie o polowe. Wiadomo, o co chodzi. Ja juz w pkm z telefonu wiec nie moge rozwijac. Ogolnie bardzo szkodza Polsce, finansom i prawu te ustawki i gry operacyjne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

budyniowo-wałęsowe środowisko

Proszę administratorów o zablokowanie tego pospolitego chama. Obrazanie zmarlego prezydenta to ponizej poziomu człowieczeństwa.
Nawet po takim prostym chamie-pijaku z nizin sie tego nie spodziewałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

pani Mazurek z PiS : Dziś najważniejsze jest, by chronić przestępców.

Freudowska pomyłka ?
Nie sądzę. Przecież przestępcy byli chronieni przez kościół, który w pisowskim reżimie stworzył organizacje kryjącą księży gwałcących dzieci. A jak mówił towarzysz Kaczyński ręka podniesiona na kościół......

https://youtu.be/MAT5NfBOAII
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Eurowizja to absolutny konkurs polityczny pod przykrywką konkursu muzycznego. To chyba żadna nowość akurat.
A ujmując to czysto muzycznie... Tulia... cóż ja nie rozumiem fenomenu tego zespołu, jest kilka fajniejszych folkowych zespołów, z dużo lepszymi głosami. Tak czy siak to już nie te czasy żeby wysyłać zespół folkowy na Eurowizję, zresztą przecież nie tak dawno pojechała Cleo z silnym folkowym akcentem. Taki odgrzewany kotlet w tym roku. Większość artystów stawia na show, połączenie muzyki z aspektami wizualnymi. Tu nie chodzi już wylacznie o muzykę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za bardzo to Polacy przeżywają co roku. Dawno temu eurowizja wylansowała Abbę albo Celnie Dion. Teraz nie zapewnia nawet pięciu minut popularności. Pamiętam, że kiedy Edyta Górniak zdobyła drugie miejsce, to wygrała naprawdę piękna piosenka dwóch Ajriszów w dżinsach. Sentymentalna i z fajnym, nostalgicznym, irlandzkim zaśpiewem. Oczywiście nikt o nich już potem nie usłyszał. Ale teraz wszystko można w sekundę namierzyć i sprawdzić, czy nadal się podoba. Jest ok. W dalszym ciągu się to broni. Ciekawe, co to za jedni, czy żyją i czy tworzą

https://www.youtube.com/watch?v=1x_9JnCGXFY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2358 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

do góry