Widok

Tylko Wy kobitki mozecie pomoc

Witam,
piszę do Was z ogromną prośbą, ponieważ to między innymi dzięki Wam mogę zrobić zaskakującą walentynkową niespodziankę mojej Narzeczonej. To nie jest spam ani żaden łańcuszek, po prostu muszę zdobyć odpowiednią liczbę głosów.
Chodzi o konkurs ogłoszony przez Milkę (tą od czekolady ;p). Czyja 'Walentynka' zdobędzie najwięcej głosów, zostanie umieszczona na bilbordzie. Postanowiłem w nim wystartować, ale niestety zacząłem dużo później niż inni i mam do nich sporą stratę (konkurs trwa do 5.02.2009). Dlatego właśnie postanowiłem szukać pomocy wśród użytkowników mieszkańców trojmiasta.
Oto moja walentynka:
http://www.ilovemilka.pl/vB3BB9
Głosować można z każdego maila co 24h do 5 lutego. Tylko dzięki Waszej pomocy mam jeszcze nikłe szanse, żeby dogonić osoby z pierwszych miejsc!!! Co więcej roześlij to proszę wśród swoich znajomych, może i oni mi pomogą, wtedy moja szanse mogą stać się realne.
Z góry dziękuję za każdy głos w imieniu swoim i wybranki mojego serca, która na pewno będzie wdzięczna jeśli się uda!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
głos oddany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

do góry