Restauracja U Kucharzy

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Równia pochyła!!! wątek zamknięty Od jakiegoś czasu obserwuję "U Kucharzy",niestety z miesiąca na miesiąc coraz...
~Antyfan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Masakra wątek zamknięty Pojawililismy się w restauracji w trójkę. Na wejściu miło, przywitano nas i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

zwykła knajpa wątek zamknięty jak na knajpę w sopocie to moze być. jak na restaurację ze słowem "Gessler" w...
~kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

dramat wątek zamknięty godzina czekania na przyjecie zamowienia, potem prawie godzina na przystawke,...
~as
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

Jedzenie dobre, ale uwaga na oszustwo! wątek zamknięty Zamówiłem z dziewczyną rostbeef limousine + kaczkę. Według menu rostbeef miał...
~Bart
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

trategia wątek zamknięty Szkoda, że dopiero teraz przeczytałem opinie, ponieważ zaoszczędziło by mi...
~bart
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

kompletna porażka! wątek zamknięty BYŁAM stałą Klientką lokalu, liczyłam na poprawę jakości obsługi, łudząć się...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Szkoda :-( wątek zamknięty Szkoda. Obsługa niestety "nie z tej bajki", Panią Gessler szlag by trafił....
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

O tragedio!! wątek zamknięty Na początku chciałbym napisać o obsłudze. Jako bywalec trójmiejskich lokali...
~Marek
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Niedzielny obiad wątek zamknięty Po raz kolejny jedliśmy "U kucharzy". Potrawy wyśmienite, obsługa kelnera...
~Gość
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Kulinarne czary-mary! wątek zamknięty Mnie podobało się wszystko, a najbardziej potrawy wjeżdżające na wózkach. No...
~vibrio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

tak sobie wątek zamknięty Nic szczególnego, wrecz slaba karta i jakosc potraw. Jedynie wozeczki z...
~a.f
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Nigdy więcej ! wątek zamknięty Do Kucharzy trafiliśmy przypadkiem. Zachęcił nas miły wystrój i atmosfera...
~gdańszczanin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

bez szału, spodziewałem się czegoś więcej wątek zamknięty Generalnie knajpa ok, ale nic specjalnego. Żadnej wyjątkowej atmosfery - ot...
~Filip
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

wole dać więcej za jakość i przemiłą atmosferę wątek zamknięty Wszystko pyszne smaczne i b.miła atmofsera którą kreował sam właściciel...
~pctb
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Smakowało wątek zamknięty Zachęcam sprawdzić a złe opinie jakieś napięte i mylne . Zrozumiałem...
~nikt specjalny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

mieszane uczucia wątek zamknięty Bylismy z zona na niedzielnym obiedzie. Ceny sluszne ale jedzenie dobre i...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Znakomity punkt na bogatej kulinarnie mapie Sopotu wątek zamknięty Bardzo dobra jakość obsługi, potrawy są kopią restauracji w Warszawie. Polska...
~Mike
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

uczta dla podniebienia wątek zamknięty Abstrahując od wszystkich towarzysko-biznesowych kontrowersji- miejsce jest...
~Ewka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Wspaniała Restauracja wątek zamknięty Zacznę od tego, że po przeczytaniu wszystkich opini (o złej obsłudze, długim...
~Michał z Masterchef
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

50

wątków

do góry