Restauracja U Kucharzy

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia Na przystawkę śledzik i stopka wódki. Na danie główne bryzol. Jedzenie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

GraWoda - opinia Przepyszny halibut na maśle ,a sernik z cynamonem to poezja smaku .Polecam :)
~GraWoda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Monika - opinia Żurek można zjeść, jeśli ktoś jest głodny, placek ziemniaczany z łososiem,...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Adas - opinia Kaczka niedopieczona twarde mięso żenada pyrę nie do ruszenie kapusta b ez...
~Adas
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2022

KASIA - opinia rosół to nie rosół nie polecam tragedia nie ma smaku rosołu
~KASIA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

zachwyceni... wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni całą wizytą w restauracji. Dania pyszne, porcje na prawdę...
~D
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Zawsze wychodzimy zadowoleni wątek zamknięty U kucharzy jadamy z całą rodziną od czasu do czasu. Mąż regularnie zabiera do...
~MalaMi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Super wątek zamknięty Jestem stałym gościem u kucharzy. Dania przepyszne, zawsze wracam po śledzika...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

od 20. lat nigdzie nie widziałem aby było gorzej wątek zamknięty DNO, to najgorszy PRL w obsłudze i jakości potraw.
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Niedobre jedzenie, wysoka cena wątek zamknięty Zamawiam sałatkę z burakami i kozim serem, taki standard teraz. Cena 30 zł....
~m
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Bardzo smaczne wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkich my byliśmy w ten weekend i jedzenie było po...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Niezastanawiajac sie, idzcie gdzie indziej wątek zamknięty Teatr-Dramat! Zaczne od tego, ze zasady na tyle menu to komedia, nic z tego...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Kilka niedociągnięć możliwych do ogarnięcia wątek zamknięty -przydałaby się Rewolucja Magdy Gessler;-) Ogólnie OK ale nie na te ceny -...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Tragedia wątek zamknięty Murzyn i hindus przyrządzające POLSKIE dania- to się nie mogło udać...Tatar...
~TK
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

Jerzy Cyngot - opinia wątek zamknięty Jadłem obiad w sali nr 2 na zapleczu między zmywakiem a magazynkiem?,...
~Jerzy Cyngot
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

Tragedia wątek zamknięty Potrawy bez smaku, obsługa pomyliła zamówienia dwa razy!!!, oczekiwanie na...
~Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

nie polecam wątek zamknięty Poszliśmy tam z rodziną, z ciekawości. Długo by pisać jak wyglądała nasza...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

... wątek zamknięty Z okazji dnia mamy chcialam wziasc mame do dobrej restauracji. Jedzenie bylo...
~gos
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Nie taki diabeł straszny... wątek zamknięty ...jak go malują ;) Unikałam tego miejsca ze względu na nazwisko. Ale jak się...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

żenada wątek zamknięty poza miłą obsługą kompletna żenada.po 45 min oczekiwania dowiadujemy sie że...
~ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

50

wątków

do góry