U Lodziarzy

Lodziarnie

Gdynia, Orłowska

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobre lodziki wątek zamknięty Pistacje z solą wymiatają ;P lokalizacja koło molo to dobry pomysł.
~Fish
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Lody wątek zamknięty Dobre lody, miła obsługa. Super klimat w połączeniu z molo. Jadłem owoce leśne.
~Demogorgo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Jedne z lepszych lodów jakie jadłem, bardzo miła obsluga, różnorodność...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Lody bardzo średnie w smaku, śmietanka sztuczna, kokos wodnisty, a słony...
~Paug
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Już nie chcę do Was wrócić wątek zamknięty Słony karmel przesolony, za to w mascarpone z żurawiną 1 (słownie jeden)...
~gucia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Obsługa do wymiany wątek zamknięty Eksluzywne lody z dorożki, sprzedawane z fochem. Trzeba mieć odliczoną...
~M2000
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Przecietne wątek zamknięty Nic wyszukanego,Pani nie miala jak wydac,wlascicielowi nie chcialo sie...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Niezłe, ale du..y nie urywa ;) wątek zamknięty Podobno najlepsze lody w Gdynii, na pewno nie są najlepsze w Trójmieście....
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

zawiedziona wątek zamknięty Zachęcona opiniami postanowiłam sprawdzić jakość oferowanych lodów, niestety...
~Kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

najgorsze nie sa ale szalu ni ma, mozna zjesc lepsze w tej samej cenie wątek zamknięty szalu ni ma, cena normalna, smak ... kwestia gustu.
~marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Macjan wątek zamknięty Place 4 zł ok moge zaplacic nawet 10 ale chciał bym zeby ta porcja byla...
~Macjan
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

pyszne bo naturalne wątek zamknięty Mozliwosc wyprobowania smakow przed zakupem jest swietnym pomyslem. Lody...
~ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Bardzo smaczne lody. Warte ceny. Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczne lody. Dla nas numer 1 w tym roku.
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

jak dla mnie to super i można polecać wątek zamknięty byłam wczoraj, przed zakupem lodów Panie dały mi posmakować lody - super...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Pyszne lody wątek zamknięty Lody o bardzo intensywnym smaku, przemiła obsługa i piękny wystrój lokalu,...
~Roman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry