Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barbara Gryglewska - lekarz z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty Pani doktór B. Gryglewska należy do tych lekarzy, którzy angażuja się nie...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

poradnia chirurgiczna wątek zamknięty Poradnia chirurgiczna została tam zlikwidowana pół roku temu! Nie ma lekarzy...
~magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

uciekać! wątek zamknięty Rejestracja telefoniczna nie istnieje. Telefon dzwoni, nikt go nie odbiera....
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Rejestracja, obsługa i ginekolog wątek zamknięty Koszmar! Na rejestracje telefoniczą trzeba czekać godzinami, a czasami...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

ginekolog i dentysta wątek zamknięty jakiś czas temu miałam zakażenie zęba wywołane niewłaściwym ulokowaniem...
~zlikwidowaćStudencki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

rejstracja i obsługa wątek zamknięty Witam.Jestem zawsze mile obsłużony przez Panie z Rejestracji Przychodni moim...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Poradnia Chirurgiczna wątek zamknięty Miło szybko i z glowa, polecam
~Michal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Tragedia wątek zamknięty Dzisiaj byłam w tym szpitalu i doznałam szoku. Pojechałam z bolącym okiem,...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Katastrofa! wątek zamknięty W nagłych przypadkach absolutnie tam nie jechać! Powiedzą, ze trzeba się...
~Misery
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Najgorsza przychodnia w trójmieście wątek zamknięty Obsługa tragiczna. Panie w rejestracji są nie miłe. Zarejestrowanie w...
~Marta
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2011

pani doktor BARBARA GRYGLEWSKA wątek zamknięty WŁAŚNIE JESTEM PO WIZYCIE U PANI DOTOR GRYGLWEKIEJ... ZAWSZE WYCHODZĘ...
~małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

dobry szpital wątek zamknięty miła obsługa bardzo dobrzy lekarze
~piotrek
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2011

pacjet - opinia wątek zamknięty jedno wielkie bydlo ! obsluga do dupy ! czlowiek dzwoni po sto razy. wielkim...
~pacjet
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Ta przychodnia nie powinna nazywać się studencką wątek zamknięty Położenie geograficzne między GUM i PG może pokrywa się z nazwą, ale...
~Student
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

PANI DOKTOR BARBARA GRYGLEWSKA wątek zamknięty PO DŁUGIEJ CHOROBIE WRÓCIŁA DO NAS ,TAK BARDZO OCZEKIWANA PANI DOKTOR...
~MAŁGORZATA KOZŁOWSKA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Strach wątek zamknięty Zachorowałem na półpaśća i odmówiono mi pomocy tłumacząc się tym, że szpital...
~Adam
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2012

pawełek wątek zamknięty żeby tak wszedzie biurwy pracowały to by była kraina płynaca miodem i mlekiem...
~biurwy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

Nie leczą - urzędują wątek zamknięty Jak dla mnie same minusy: - Jak jestem chory to nie mogę się zarejestrować....
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

Rejestracja - optymalna godzina wątek zamknięty Witam! O której trzeba być w szpitalu aby zarejestrować się w miarę...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Obsługa massakra!!! wątek zamknięty pojechałam z siostrą bo ząb i głowa ją masakrycznie bolały nic nie...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
218

postów

117

wątków

do góry