Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia Krzykliwa, mało empatyczna. Forsująca swoje błędne subiektywne przekonania, i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Piotr - opinia Rejestracja w poradni okulistycznej, to jakiś nie śmieszny żart. Personel nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Wypisujący się pacjent przychoni - opinia wątek zamknięty Teleporady to fikcja. Rejestrują na daną godzinę, a później 0 kontaktu ze...
~Wypisujący się pacjent przychoni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Janina Dębiak - opinia wątek zamknięty Szanowna Pani doktor Barbara Gryglewska jesteśmy zdruzgotani nagłym Pani...
~Janina Dębiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Pania Agate polecila mi znajoma, ktora polecila mi pania Agate do zabiegu...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Ocena 1 to za dużo powiedziane wątek zamknięty Jak to jest możliwe że ta placówka jest ujęta jako pogotowie okulistyczne ,...
~Załamany klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 września 2019

Wizyta do otolaryngologa wątek zamknięty Oczekiwala w kolejce 40 minut. Przyjmował starą babcią, mógł i więciej jeżeli...
~Aksana Blinkouskaya
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Stomatolog wątek zamknięty Koszmarny czas oczekiwania. Za każdym razem czekam min. 1h pod gabinetem,...
~Kat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

Labolatorium i pracowania RTG wątek zamknięty Lab : ludzie się pchają, przychodzą po mnie a wchodzą przede mną. Pani w...
~Elk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Podejście do pacjenta wątek zamknięty Nie rozumiem dlaczego nie można wybrać oceny "0" Rentgen poniżej...
~A. Sokołowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

rejestracja wątek zamknięty raczej odradzam - jak w większości przypadków dodzwonić się na rejestrację...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Czy jest gorsza placówka niż ta wątek zamknięty Po co im jest telefon skoro w ogóle nie odbierają !!!??? Aby zapisać się do...
~Animos
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Poradnia Laryngologiczna UCK Smoluchowskiego wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla całego zespołu przychodni! A w szczególności Pani...
~Helena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Skandal wątek zamknięty Miałam styczność z tym szpitalem gdy mój mój dziadek zachorował. Powodem...
~A
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Masakra!! wątek zamknięty Odradzam udanie się w razie problemu na tzw ostry dyżur do szptala...
~Meg12
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Okulista w dzień świąteczny. wątek zamknięty Jak ktoś wyżej napisał już...babola łatwo napisać a doceniać nie ma komu...my...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Odradzam dentystów w ZOZ Gdańsk! wątek zamknięty 4 Lata temu wykonywałem leczenie kanałowe jednego z zębów. Kilka dni temu...
~Rafał R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Oddział przyjęć okulista SUPER wątek zamknięty Godzina 20:30 (30 minut do zamknięcia) Nie było nikogo w kolejce, wszedłem...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Jest dobrze wątek zamknięty Od kiedy nie pracuje pewna Pani doktor jest o wiele lepiej. Jestem zadowolona.
~Pacjent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Iwona Piotrowska-Tryba wątek zamknięty Szczerze nie polecam lekarza p. Piotrowskiej-Tryba. Pomijam, że jest...
~Pacjentka
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
218

postów

117

wątków

do góry