UPS Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Wodnika 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziadostwo wątek zamknięty Obsługa klienta w Gdańsku, żenada. Nie można skontaktować się z kurierem gdyż...
~dandil
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

kłamstwo ma krótkie nogi wątek zamknięty Jeśli kurier kłamie, że "Odbiorca był niedostępny przy pierwszej próbie...
~miejski
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

olewanie klientów wątek zamknięty Olewacie swoich klientów. Ciężko zadzwonić przed dostarczeniem przesyłki i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

dno i beznadzieja wątek zamknięty Brak kontaktu od kuriera -wg infolinii takie procedury ze nie musi , za te...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

DZIEKUJE KURIEROWI Z UPS wątek zamknięty ZAMOWILAM BUTY OKAZALY SIE POMIMO DOBREGO WYMIERZENIA ZA DUZE, zrobilam w tym...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Najlepsza firma kurierska w Gdańsku wątek zamknięty Korzystałam z usług tej firmy zarówno na płaszczyźnie biznesowej jak i...
~Karozinda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty Kurier doręczający paczki w rejonach ul. Piekarniczej bardzo uprzejmy, we...
~lola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

tczew obsluguje cham wątek zamknięty Mieszkam w tczewie gdzie jezdzi prostak i cham jako kurier. Dostarczajac...
~zawiedziony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2012

Żenada wątek zamknięty Kurier chamski, szkoda słów, brak kontaktu, wpis o próbie dostarczenia a to...
~Tomas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Kpiny wątek zamknięty Idea istnienia firm kurierskich jest taka, że powinny one dostarczać...
~Ola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

NIE POLECAM!!! Chamski kurier wątek zamknięty Chamówa i bezczelność ze strony kuriera. Nie polecam .Łaskę robi że dostarcza...
~Adam
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

ODRADZAM!!! wątek zamknięty Firma żenada! Rozmowa z BOK to rozmowa jak z automatem. Zero elastyczności....
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Opinia UPS wątek zamknięty Nie pierwszy raz korzystam z usług tej firmy kupując online.Przed każdą...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Obsluga klienta lezy i kwiczy wątek zamknięty Jako jedyni chyba nie daja mozliwosci kontaktu z kurierem ! Nie oczekuje nru...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2014

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JEŚLI CHODZI O REJON GDAŃSKA-ORUNI!!! wątek zamknięty Wysyłam paczki do Anglii przez firmę Blasco Kurier&Transport,która ma...
~mmmD
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Nieelastyczni, niemarketingowi! Czekałam na ważną przesyłkę. Niestety...
~D
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Porażka wątek zamknięty Wg mnie najgorsza firma kurierska na polskim rynku. Jak widzę że mam otrzymać...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Negatywnie wątek zamknięty Lodówkę i odkurzacz dostarczył mi bardzo opryskliwy kierowca. Krzyczał,był...
~Anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

w porządku wątek zamknięty z firm kurierskich korzystam dość często i akurat z UPS nie mam żadnych złych...
~cyt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Super ! wątek zamknięty Bardzo szybko doszła pan kurier wcześniej wysłał sms że będzie 10-14 był o...
~Gracjan Zawadziński
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

118

wątków

do góry