Uboga Krewna

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdynia, Ignacego Krasickiego 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Świetny klimat i świetne ciasta. Piwo i cydr najlepsze!
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Miejsce inne niż wszystkie - wspaniałe
~Wielbicielka dobrej kawy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

W końcu takie miejsce wątek zamknięty W końcu w okolicy Kamiennej Góry pojawił sie lokal gdzie mozna wyskoczyć...
~Dziewczyna z sąsiedztwa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Super miejsce, słaba obsługa wątek zamknięty Jak w tytule - miejsce jest naprawdę fajne, ma świetny klimat. Ceny...
~Kot
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

obsluga - masakra wątek zamknięty Bylismy ze znajomymi wielokrotnie,zawsze bardzo nam sie podobalo. Wystroj...
~niezadowoleni
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Przytulna atmosfera wśrod książek wątek zamknięty Uboga Krewna to lokal, który przyciąga wszystkich znudzonych banalnie...
~Tilda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Mozna poczuc sie jak w domu. Swietne miejsce na spotkanie z przyjaciolmi lub...
~Krysia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Swietne miejsce, wątek zamknięty żeby odsapnac po drodze z miasta do domu, jak rownież na plotki ze...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Pięknie wątek zamknięty To miejsce ma klimat. Widziałem porównania do Józefa K, ale to nie imitacja,...
~Ubogi Krewny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

W Gdyni to jeszcze nieczęste, ale jednak możliwe. wątek zamknięty Bardzo brakuje takich miejsc w Gdyni dlatego też tak cieszy ich pojawianie...
~Piotrek Ananicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Potwierdzam :) wątek zamknięty j/w jest to trzecie miejsce w gdyni z bardzo dobrym klimatem, dobre menu,...
~yvs
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Mioejsce z kliematem... wątek zamknięty Wielokrotnie przechodziłem koło tego lokalu i jakoś nigdy nie było mi tam...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry