Widok

Ubranko do chrztu stacjonarnie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Gdańsku kupię Ubranko do chrztu? Zamówiłam jedno z allegro i jestem rozczarowana, chciałbym obejrzeć je na żywo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź w Smyku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taka strona w necie zaczarowane sny. Mają tam przepiękne ciuchy na chrzest. A sklep stacjonarny mieści sie w Gdyni Chyloni. Mój starszy syn miał stamtąd komplet na chrzest, ładna sprawa. Ale z neta ciężko dobrać rozmiarówkę. Warto obejrzeć na żywo i wtedy wybrać jaki rozmiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz też poszukać po ogłoszeniach, kto co oddaje lub sprzedaje. Może akurat trafisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym sklepie z rzeczami dla dzieci na Jaskowej Dolinie. Nie pamiętam jak się nazywa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdaje się, że Akpol Baby.
Faktycznie, zawsze coś tam było z tej tematyki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję wam za odpowiedzi :) chętnie bym kupiła używany, ale syn jest długi i ciężko znaleźć ubranko w rozmiarze 80 i takie, które sprawdzi się na początku listopada. Szkoda że ten sklep w Gdyni jest otwarty tyko w tygodniu i do 15, niestety nie mam szans tam pojechać. Zobaczymy w akpolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypomniało mi sie coś jeszcze. Jest też taki sklep o nazwie szatka , jest też opcja stacjonarna w Gdańsku. Ponoć mają duży wybór, ale sama nie miałam okazji być w tym sklepie. Tylko słyszałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wózek dziecięcy 3w1 - jakiej firmy i jaki model polecacie? (133 odpowiedzi)

Witam :-) nasze malenstwo przyjdzie na swiat dopiero w sierpniu ale juz zaczynam sie rozglądać za...

Ile kosztuje gazowe ogrzewanie? (47 odpowiedzi)

Eksploatacja miesięczna, przy 70m?:). Z góry dziękuję :)

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

do góry