Widok

Uczesanie panny młodej na poprawiny

Wesele Temat dostępny też na forum:
Jak się czeszecie na poprawiny? Same coś kombinujecie, czy idziecie do fryzjera. Ja mam długie włosy, ale wesele będzie oddalone od miasta, więc nie mam co liczyć, na pomoc fachowca na następny dzień. W co się uczesać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bede miała rozpuszczone, wyprostowane. Normalnie :) tzn. nienormalnie, bo będe miałą przedłużone włosy przed ślubem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobre pytanie, sama zaczęłam się nad tym zastanawiać. Czekam na wypowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

och, u mnie to były z moja mamą straszne dyskusje, że uczesanie taki śmakie, kok i kwiaty bla bla bla... a ja chcialam zwykłe proste upięcie, które mi ostatecznie zrobiła fantastyczna fryzjerka z Beauty Spotu i jestem z tej fryzury (byłam) mega zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja miałam włosy plecione i tak mocno pospinane plus lakier, że całą noc wytrzymały i na poprawiny też. Dopiero w poniedziałek rano to rozsupłałam i umyłam włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry