Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
VAIO SONY wątek zamknięty Kupiłem u nich laptopa Vaio Sony - po ponad roku okazało się, że laptop nie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

odzyskiwanie pieniędzy trwało miesiąc wątek zamknięty 5 października kupiłam laptop, 6 rano przelałam pieniądze. 8, wobec braku...
~tamysz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Krętacze wątek zamknięty Sklep sprzedaje towaru którego nie ma. Później przeciąga w czasie. W końcu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

Zakup z MyDeal wątek zamknięty Całkowicie zgadzam się z komentarzem poniżej! Miałam podobną sytuację,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

czas realizacji, reklamacja i ciągnie sie już 2 miesiąc wątek zamknięty po interwencji od chwili zakupu otrzymałem uszkodzony i odesłałem na własny...
~inesal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

walkman z MyDeal wątek zamknięty Pod koniec maja kupilam na MyDeal walmana bezprzewodowego, termin realizacji...
~x
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Toshiba a500 wątek zamknięty fajny komputer bardzo dobrz mi sie pracuje dziekuje za dobre doradzenie a...
~miki
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

VAIO SONY wątek zamknięty Kupilem notebooka szybko i tanio wiec polecam.
~Rock
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

Dell Studio 1555 wątek zamknięty Towar najwyższej jakości. Bardzo profesjonalna obsługa. Przystępne ceny.
~kkolom
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

polecam wątek zamknięty sympatycznie , panowie cierpliwie, kilkakrotnie porównywali ze mna kilka...
~michał d
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

obsługa klienta na poziomie minimum wątek zamknięty prosiłem dwa tygodnie temu o realizacje zamówienie na baterię na mojego vaio...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 listopada 2009

HP dv 6000 wątek zamknięty Witam, niestety ale wobec braku zainteresowania ze strony sprzedawcy, musze...
~gogo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

toshiba wątek zamknięty kupilem toshibe, szybko zrealizowane i dobra cena
~michal
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2009

r.nocek - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego sklepu przyjmują zamówienie twierdzą ze czas oczekiwania...
~r.nocek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 maja 2009

rewelacja wątek zamknięty laptop vaio tanszy o 300pln niz w media, do tego skorzany nesseser dla...
~igagdynia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lutego 2008

Dobra porada wątek zamknięty Zakupilem w tym sklepie notebooka. Bardzo dobra obsługa z wyczerpującą...
~Kriss7
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 grudnia 2007

nie polecam wątek zamknięty Zamówiłam komputer miesiąc temu i przez dwa tygodnie sklep milczał. Pan...
~kaudunia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 października 2007

odradzam kategorycznie! wątek zamknięty skusiłam się na ten sklep, ze względu na dobry i w miare tani asortyment, no...
~lizzy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 września 2007

Sony Vao wątek zamknięty Kupiłem w sklepie komputer Sony Vaio. Po najlepszej cenie i z prezentem....
~Radek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

19

wątków

do góry