Widok

Ulubiony zapach ...

Mam do Was takie pytanie, które kieruję głównie do Szanownych Forumowiczek :)

Jaki MĘSKI zapach podoba Wam się najbardziej ??


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm..jest wiele bardzo ładych zapachów dla panów jednak pierwsze co wpadlo mi do glowy to szary boss:)

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tych droższych to Emporio Armaniego :- ))damskie tez:-)))

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kenzo.... :)
good girls go to the Heaven, bad girls follow their cats...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla facetów Kenzo, dla kobiet Armani. Ale drogie to paskudztwo niestety.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ehhh...kenzo męskie....mmmmm
Generalnie mi się ten zapach podoba.
Troszkę... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zna któraś z Was zapach Channel Allure Homme ??

Jak ten zapach Wam sie podoba? Bo ja mam wlasnie to ale mi sie juz konczy i zastanawiam sie czy zmienic na inny czy pozostac przy tym ???


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielony Denim.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz Voitec'u, generalnie to na każdym osobniku dany zapach inaczej pachnie:-))więc nie sugeruj sie aż tak naszymi opiniami, i wg mnie jalepiej jak sam sobie wybierzesz zapaszek:-))Myśle ze Twoja męska intuicja i zmysł węchu na peweno Ci odpowiednio i trafnie podpowiedzą:-))ewentulanie weź na zakupy jakąś kobietkę,która doradzi na miejscu:D:D

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak jak moglam zapomniac o kenzo....:D

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wypowiem sie na ten temat, bo........ nie znam sie. moj skarbek czegos tam uzywa. w sumie ten zapach bardzo mi sie na nim podoba, ale wczesniej uzywal czegos innego i ciezko mi bylo przez dlugi czas sie przyzwyczaic:]

a kenzo znam tylko z nazwy ;) obila mi sie o usz ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
D&G (Granatowy) dosłownie OBS (Orgazm Bez Stosunku)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zapachy włoskiego mistrza BVLGARIEGO!!, szczególnie najnowszy męski zapach AQVA.

Klasyka i elegancja w prawdziwie wyrafinowym Rzymskim stylu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Estee Lauder - Intuition for Men, sprawilam oststnio mojemu na prezent.
Hugo Boss - zielony - klasyka

strasznie podoba mi sie CK Obsession, ale to sie nie nadaje do uzytku zewnetrznego, strrrasznie mocne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytam, konfrontuje to z cennikami, i jakos dziwnie sie czuje. Mowia ze Polacy sa biedni. A kobiety czesto twierdza ze mezczyzni o siebie nie dbaja.
Czytajac was mam dziwne wrazenie jakbyscie chcieli przyszpanowac znajomoscia nazw. Ja wiem ze juz minely czasy gdy sie szpanowalo kom, czy dresem adidasa. Czytajac ten watek mam jednak wrazenie ze zmienily sie tylko marki.
Moze jednak sie myle, wiec z gory przepraszam i gratuluje finansowej swobody :-)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe chyba poniekad Anty masz racje, ale mimo wszystko nei zgadzam sie z Toba....to po prostu wymiana zdan, ktory zapach jest niezly, co nei znaczy od razu ze go uzywamy, czy tez mamy taka swobode finansowa zeby sobie pokupowac najladniejsze z perfum...no nie wiem, a szpan nazwami:| to chyba jakas abstrakcja...nie odebralam tego w ten sposob

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisalem sporego posta, ale pomyslalem sobie ze zaczne od podstaw
Czy rzeczywiscie znasz zapach kenzo czy tylko znasz marke?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypowiem się za sibie. Kenzo to marka, zapachów jest wiele. Podoba mi sie jeden, ale nie pamiętam dokładnej nazwy, lecz pamiętam butelke. Armani też jest marką i kocham jeden zapach, Aqua di Gio. Nigdy nie stać mnie było na buteleczke za 270 zł, ale ponieważ po drodze do pracy mam perfumerię to "po chamsku" często tam zachodze i dzięki temu pięknie pachnę :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy wiesz ale największą zaletą markowych perfum jest to, że gdy rano się wypsikasz, wieczorem nadal czuć ten zapach :0

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam zapach:) naturalnie gdybym znala tylko marke to po co mialabym sie w ogole na jej temat wypowiadac??:|

gwisia napisał(a):

> Nie wiem czy wiesz ale największą zaletą markowych perfum jest
> to, że gdy rano się wypsikasz, wieczorem nadal czuć ten zapach
> :0


i o to chodzi :)

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gwisia napisał(a):

> Wypowiem się za sibie. Kenzo to marka, zapachów jest wiele.
> Podoba mi sie jeden, ale nie pamiętam dokładnej nazwy, lecz
> pamiętam butelke. Armani też jest marką i kocham jeden zapach,
> Aqua di Gio. Nigdy nie stać mnie było na buteleczke za 270 zł,
> ale ponieważ po drodze do pracy mam perfumerię to "po chamsku"
> często tam zachodze i dzięki temu pięknie pachnę :)

Wreszcie mi to ktos porzadnie i dokladnie wyjasnil.
Czytajac wpisy innych zauwazylem powtarzajace sie "kenzo", a Olcia w jednym z postow wymienila ta marke tak jakby kazdy musial ja znac i jakby to bylo oczywiste. To sprowokowalo mnie do pociagniecia tego tematu w nadzeji ze ludzie pochwala sie w jaki sposob zetkneli sie z tymi swoimi "ulubionymi" zapachami. Co spowodowalo ze mimo ze ich na nie nie stac ta nazwa tak bardzo utkwila im w umysle.

Zdziwilo mnie ze ludzie zaczeli wymieniac akurat takie zapachy, one zaczynaja sie gdzies od 100zl i nie sadzilem ze sa az tak popularne. Nikt nie wymienial tego co sam uzywa, a chyba uzywa tego co lubi. A moze to ja zle odebralem ten temat i nie chodzilo tu o zapach, ale cos zupelnie innego? Co o tym sadzisz?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko wypowiadać mi sie za większość, ale może to jest tak jak z samochodami. Nie znam sie na samochodach, ale pewnie gdyby padł taki temat, kazdy wymieniałby najdroższe. Oczywiste jest, że większość niebyłoby stać na takie samochody i pewnie sami "używają" gorszych, też dobrych, też fajnych, ale nie "ulubionych" :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta...i tu jest pies pogrzebany, a Ty znow mnie oswiecilas:))
Ja nie mam samochodu, i nie znam sie na samochodach, nie znam najprostszych, najdrozszych, najladniejszych. znam kilka nazw, ale to przez to ze ludzie je wymieniaja. Ja bym ich jednak nie wymienil, bo nie potrafilbym dolaczyc nazwy do konkretnego modelu.
Nie lubie sportu w ktorym musze na kims polegac, wiec takich nie uprawiam, nie ogladam, i sie na nich nie znam
Ludzie jednak postepuja inaczej, a ja za cholere nie rozumiem jak mozna sobie zatruwac umysl nieistotnymi danymi:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

> Ja nie mam samochodu, i nie znam sie na samochodach, nie znam
> najprostszych, najdrozszych, najladniejszych. znam kilka nazw,
> ale to przez to ze ludzie je wymieniaja. Ja bym ich jednak nie
> wymienil, bo nie potrafilbym dolaczyc nazwy do konkretnego
> modelu.

Antyspołeczny, ja też nie wiedziałabym jakie samochody wymienić i nie potrafiłabym przypisać modeli do nazw :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak na poczatku napisalam ze jak moglam zapomniec o kenzo...a to tylk dlatego ze zwyczajnie wypadlo mi z glowy...nie chocdzilo tutaj o marke.bo nie pamietam nigdy jaki to jest dokladnei zapach, nie umialam go sprecyzowac ale gdy zobaczylam jego marke oczywiscie ze skojarzylam:)...a zapach znam, bo moj kumpel wlasie ten perfum uzywa i bardzo mi sie podoba:)

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kumpel czy zapach? Czy jeden i drugi? A może zapach na kumplu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
As, pytanie w brzmiało "jaki zapach wam się podoba" a nie "czym zlewacie się w duzych ilościach wywalając na to fortunę " ;)) więc podejdź do tego tematu z większym luzem ;)
Ja kocham fajne zapachy, więc bez namysłu kupuję w sporych ilościach te tanie ale na wieksze okazje używam tych "powyżej stówy" ;) ponieważ to jest juz zupełnie inna "pachnąca bajka " o czym wie każda kobieta, więc z definicji Ty nie musisz się orientować ;))
A stare Kenzo stoi u mnie na półeczce, przypomina fajne sytuacje nim pachnące i za to je lubię ;))))
good girls go to the Heaven, bad girls follow their cats...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wskoczyło mi "w" na początku zdania :(
good girls go to the Heaven, bad girls follow their cats...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapachy tez kocham, ale raczej takie bardzije naturalne, w ostatecznosci wytworzone przez "zielarza". Te tworzone w laboratorium zadko do mnie trafiaja. Na codzien uzywam czegos taniego, a na stecjalne okazje cos czego juz nie produkuja , a co mozna jeszcze zdobyc tu i tam
Ciesze sie jednak ze wreszcie szanowne Panie mi to wytlumaczyl:))

Dla czystej przekory zacytuje tutaj jeszcze gwisie

"Kenzo to marka, zapachów jest wiele."
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):
> Ciesze sie jednak ze wreszcie szanowne Panie mi to
> wytlumaczyl:))

:)
good girls go to the Heaven, bad girls follow their cats...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-y

:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak często robicie zakupy przez internet? Ze swojej strony moge Wam polecić https://www.airfriends.pl/wklady-wymienne.html , gdzie znajdziecie najróżniejsze zapachy samochodowe w bardzo dobrej cenie. Co sądzicie o ich ofercie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powtórka. Niech jest
http://www.youtube.com/watch?v=VGPsD1OpZgU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

carolina herrera i invictus ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gnoj z chlywa , ew z pola , byle dobrze walilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

do góry